• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
19,971 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Türk
 • ADRES: Saray Mah. Cumhuriyet, Çelik Cad. No:15 Pursaklar Ankara
 • TELEFON: 0 532 437 05 05
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 23:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 23:30
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Ankara Hidrofor

Nar Hidrofor Makine Tesisat Hizmetleri Servisi LTİ ŞTİ

Hidroforlar diğer adıyla su pompaları; Binalarda, müstakil yapılarda, sitelerde veya yüksek yaşam alanlarında şebeke suyu basıncının yeterli olmadığı durumlarda, suyun basınç kazanması için kullanılan hidroforlar, çoğunlukla elektrik enerjisiyle çalışan ve musluklardan tüketim amacıyla akan suyun basınç kazanmasını sağlayan sistemlerdir. Ankara Hidrofor olarak, hidrofor tamiri, hidrofor servisi, hidrofor bakımı, ikinci el ve sıfır hidrofor satışı gibi konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Daima müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik, yüksek performanslı ürünler ve ekonomik fiyatlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

7/24 Servis Hizmeti Almak İçin; 0 312 235 86 73 – 0532 437 05 05
Sadece bu ay için geçerli %5 indirim kodunuzu bir kenara not etmeyi unutmayın. Servise gelen çalışanımıza bu kodu vermeniz yeterli olacaktır. %5 indirim kodunuz: ANKHDFR5


Aşağıdaki Sayfalarımıza Tıklayarak Bakabilirsiniz:
Ankara Hidrofor Tamiri
Ankara Hidrofor Bakımı
Ankara Hidrofor Servisi
Ankara Su Pompası Tamiri
Hidrofor Bakımı Nasıl Yapılır?
Ankara Hidrofor Servisini Neden Tercih Etmelisiniz?


Hidrofor Servisi

Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde hidrofor servisi hizmeti veriyoruz. Sektörde uzun yıllardır kazandığımız deneyim ve uzman teknik elemanlarla hemen her hidrofor marka ve modeline ilişkin servis hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

 • Hidrofor devreye girmiyorsa,
 • Sistemdeki motora aşırı yük biniyorsa,
 • Hidroforunuz çok sık devreye giriyorsa,
 • Hidroforda beklenenden çok titreşim varsa,
 • Hidroforunuz hiç çalışmıyor veya yeterli basıncı sağlayamıyorsa,
 • Hidroforun elektrik tüketimi gereğinden fazlaysa,

Eğer siz de bu tür hidrofor sistemi problemlerinden şikayetçiyseniz, iletişim numaralarımızdan ekiplerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Hidrofor sisteminde mevcut olan arızalar, uzman bir ekip tarafından ele alınmalıdır. Giderilmeyen arızalar, sistemde daha büyük problemlere sebebiyet verebilir ve hidroforun görevini ihya edememesine neden olur.

Hidroforda bulunan elektrik panosu ve basın şalteri gibi elemanlar, sistemin kalbi olarak nitelendirilebilir. Bu tür elemanlar, gerek yüksek koruma, gerekse sıralı çalıştırma amacı ile kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Sistemin belirli aralıklarla kontrol edilmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir.

7/24 Servis Hizmeti Almak İçin; 0 312 235 86 73 – 0532 437 05 05
Sadece bu ay için geçerli %5 indirim kodunuzu bir kenara not etmeyi unutmayın. Servise gelen çalışanımıza bu kodu vermeniz yeterli olacaktır. %5 indirim kodunuz: ANKHDFR5

ankara hidrofor telefon

Hidrofor Arızası ve Tamiri

Hidrofor sistemlerinde çok çeşitli arızalardan bahsedilebilir. Suyun basınçlandırılmasının yeterli olmadığı durumlarda sistemin baştan aşağı kontrol edilmesi ve sorunun giderilmesi şarttır.

Hidrofor sistemleri eğer işlevini yerine getirmiyorsa, ilk olarak elektrik devreleri kontrol edilmelidir. Müteakiben su depolarında mevcut olan su seviyesi kontrol edilmelidir. Ayrıca kontrol panosundaki arıza işaretlerine uygun kontroller sağlanmalıdır. Hidrofordaki pompa çok sık devreye giriyorsa, kolektör çıkış vanası kapatılmalı ve su kaçağı olup olmadığına bakılmalıdır. Eğer sistemde hidrofor yeterli miktarda su basamıyorsa, tamir edilmediği zaman pompa ve elektrik motorunda arızalar meydana gelebilir. Bu tür arıza ve sorunları uzman ekibiyle kısa sürede ele alan ve ekonomik tamir hizmeti veren Ankara Hidrofor Servisi olarak, Ankara hidrofor arızası ve tamiri işlemlerinde her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor, bu kapsamda mağduriyetin giderilmesi için ivedi olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hidrofor Satışı ve Fiyatları

Hidroforlar, kullanım alanına ve ihtiyaca göre çok farklı çeşit ve özellikle kullanıcılara sunulmaktadır. Binaların yerden yüksekliğine, elde edilmesi talep edilen basınç miktarına, ara elemanların yoğunluğuna, vb. birçok parametreye göre hidroforların özellikleri değişiklik göstermektedir. Özelliklerdeki bu değişim, aynı zamanda hidrofor fiyatlarını etkileyen kriterlerdendir. Ankara hidrofor satışı ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için sayfada yer alan iletişim kanalları aracılığıyla firma yetkilerimizle görüşebilir, merak ettiğiniz konularda destek alabilirsiniz.

Hidrofor sistemleri içerisinde çok çeşitli motorlar, pompalar, tanklar ve elektrik elemanları yer almaktadır. Bu sistemlerde yer verilen bileşenlerin teknik özellikleri, malzeme yapısı, teknolojisi ve dayanıklığı, hidrofor fiyatlarını etkileyebilmektedir.

7/24 Servis Hizmeti Almak İçin; 0 312 235 86 73 – 0532 437 05 05
Sadece bu ay için geçerli %5 indirim kodunuzu bir kenara not etmeyi unutmayın. Servise gelen çalışanımıza bu kodu vermeniz yeterli olacaktır. %5 indirim kodunuz: ANKHDFR5

Hidrofor Çeşitleri ve Markaları

Yer aldığı sistemde otomatik olarak hava sağlayan hidroforlar, kompresörlü hidroforlar ve membran basınçlı dengeleme tanklı hidroforlar olmak üzere 3 ana kategori altında ele alınabilir.

Küçük ölçekli sanayi kuruşlarında ve evsel kullanım amacıyla apartmanlarda kullanılan otomatik hava sağlayan hidroforlar, elde edilecek havayı kendi içerisinde temin eder.

Kompresörlü hidroforlar, yeterli miktarda basınçlı hava elde edilemeyen sanayi kuruluşlarında veya endüstriyel tesislerde kullanılmaktadır. Çoğunlukla hava şarj cihazlarına destek olması amacıyla ekstra bir sistem olarak tercih edilmektedir. Çok fazla bina içeren büyük sitelerde de kullanılabilmektedir.

Bir diğer hidrofor çeşidi olan membranlı basınç dengeleme tanklı hidrofor çeşidi ise diğerlerine oranla daha düşük hacim ihtiva eden tanklar içermektedir. 1-2 litrelik hacimden 25-30 litrelik hacme kadar kullanılabilir. Konutlarda, müstakil dairelerde ve küçük ölçekli iş yerlerinde ihtiyaç duyulabilmektedir. Paket tip hidroforları bünyesinde barındıran bir çeşittir.

Hidrofor endüstrisinde marka ve model çeşitliliği son derece zengindir. Sirkülasyon pompa, dalgıç pompa, dalgıç su pompası gibi işlevleri olan hidroforlar; aynı zamanda sıcak su hidroforu, kalorifer pompası gibi farklı isimlerle de adlandırılabilmektedir.

Atık su pompası ve pis su pompası gibi işlevleri ile binaların ve endüstriyel tesislerin giderlerinde de hidrofor tankı sistemleri kullanılabilmektedir. Genleşme tankı, kazan pompası gibi amaçlar için de hidrofor sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tarımsal alanlarda derin kuyu dalgıç pompası olarak da hidrofor sistemlerinden faydalanılmaktadır. Eğlence merkezlerinde, konaklama tesislerinde ve şehirlerde yüzme havuzu bulunan sitelerde yüzme havuzu pompası olarak da hidrofor sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Ülkemizde hidrofor markalarından bazıları şunlardır: Kampa, Master, Sumak, Hex, Wilo, DUFFMART, CATPOWER, Einhell, Baymak, Rtrmax, Böhrer, Klpro, Ibeltech, Watersound, Italy Style.

hidrofor casitleri ve markalari 1

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakımı periyodik olarak yılda 2 kez yapılmalıdır. Sistemde yer alan bileşenlerden genleşme tankı hava basıncı, elektrik panosu, basınç şalteri, hidrofor pompası, vb. elemanlar bakım sırasında kontrol edilir. Eğer bu tür elemanlarda arıza varsa; bakım sırasında anlaşılır ve diğer bileşenlere ve sisteme zarar vermeden engellenmiş olur. Hidrofor bakımının düzenli olarak yapılması, hem son kullanıcı olarak daire sakinlerine, endüstriyel kuruluşlarda şirket çalışanlarına büyük kolaylık sağlar. Sistem daha verimli, daha yüksek performanslı ve daha ekonomik olarak çalışır. Bu da hidroforun kullanıldığı alanda yüksek bir yaşam kalitesini beraberinde getirir. Ankara Hidrofor Bakımı hizmetimizle, markası ve modeli ne olursa olsun hidroforlarınızın bakımını uygun fiyatlarla gerçekleştirebilir, sistemden elde edeceğiniz verimi en üst seviyeye çıkarabilir, olası arızaları henüz meydana gelmeden engelleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Servis Hizmeti Almak İçin; 0 312 235 86 73 – 0532 437 05 05
Sadece bu ay için geçerli %5 indirim kodunuzu bir kenara not etmeyi unutmayın. Servise gelen çalışanımıza bu kodu vermeniz yeterli olacaktır. %5 indirim kodunuz: ANKHDFR5

ankara hidrofor pompa tamiri

Adreslerimiz:
Ofis: Çayyolu, Konutkent Mah. 3028 Cad. No:2C Çankaya ANKARA
Tamirhane: Cumhuriyet Mah. Çelik Cad. No:15 Pursaklar Saray Ankara
Tamirhane: Çayyolu Mah. 8 Cad. 2661 / 3 Sk, Fırın Arkası No:10/A Çankaya/Ankara

Veya Aşağıdaki Haritamızdan  Yol tarifi alarak mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Harita Üzerinde Yol Tarifi Almak İçin Aşağıdaki Konumu Kullanabilirsiniz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Mehmet ATaç 20 Şubat 2023 15:54 CEVAPLA

  Sitemizin hidroforu sürekli arızalanmaktaydi. Bir firmadan
  yetkili geldi tamir edip garanti vermesine rağmen aynı arızalar tekrar oluşmaya başladı ve garanti verdiği işi ücretsiz yapması gerekirken tekrar ücret talep etmeleri üzerine ANKARA HİDROFOR NAR MAKİNA ile tanıştım. Bu firmadan çok memnun kaldım. Verilen sözü yerine getiren kaliteli hizmet veren bir firma. Özellikle Firma sahibi Ahmet Bey’in pozitif yaklaşımı,tecrübesi ve güven veren davranışları bu firmayı tercih etmemde önemli bir etken oldu. Tecrübeli teknik ekibi ile güzel bir iş çıkardıkları için site yönetimi adına teşekkür ederim.