• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,313 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Çayyolu Mahallesi
 • TELEFON: KİRALIK! 05427165898
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Nakliyat

Sizin için daha iyi bir yere taşınmaya, yeni bir şehirde iş kurmaya ya da her şeye yeniden başlamak için daha konforlu bir yere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Diğer taraftan tüm bu taşınma işleri size kabus gibi de gelebilir. Ancak birçok seçeneğinizin olduğu nakliyat firmalarından biriyle anlaşarak süreci kendiniz için kolaylaştırabilirsiniz. Çayyolu Nakliyat olarak sizlere nakliyat firmaları hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

 1. K3 Belgesi
  Evden eve nakliyat ya da iş yeri taşımacılığı için gerekli çalışma izni ve belgelere ihtiyaç vardır. Bir nakliyat şirketinin K3 belgesine sahip olması gerekmektedir. K3 belgesi, ticari amaçla yurt içi ‘’ev ve büro taşıması’’ yapacak olanlara verilen yetki belgesidir. Çayyolu Nakliyat olarak firmamız K3 Ev Eşyası Taşıma Yetki Belgesine sahiptir.
 2. Nakliye Araçları
  Ev ve iş yeri taşımacılığında önemli bir diğer nokta firmaların sahip olduğu araçlardır. Taşınacak eşyalarınız için araçların içleri temiz ve güvenli olması gerekir. Taşıma sürecinde eşyaların çarpma sonucu hasar görmemesi adına önlemlerin alınması gereklidir. Çayyolu Nakliye araçlarının tamamı çelik kasalıdır. Ev ve büro taşımacılığı için araçlarımızın içleri özel olarak dizayn edilmiştir. Nakliyat sırasında en güvenilir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır.
 3. İşçilik Kalitesi
  Ambalajlama ve paketleme en özen gösterilmesi gereken kısımdır. Ambalajlama ve paketlemede yapılacak işin kalitesi, işçi kalitesidir. Eşyalarınızın hasar görmeden taşınması için nasıl paketleneceği ve bunlar için hangi malzemelerin kullanılacağı oldukça önemlidir. Firmamız mobilyaları balonlu kraft kağıtlı naylonlara sarar. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi eşyaları ve bombeli camlı vitrinleri kartonlara sarar. Çiçeklerinizi taşımak için koli ve fıçılar kullanırız. Ambalajlı olarak araçlara yüklediğimiz tüm eşyalar, yeni adresinize ambalajlı olarak çıkarılır. Taşınmış olduğunuz yeni adrese eşyalar geldikten sonra montajları da Çayyolu Nakliyat tarafından yapılır.

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Ev ve iş yeri değiştirirken eşyalarınızı bir yerden diğer yere taşımak için nakliyat firmaları yardıma yetişir. Çayyolu Evden Eve Nakliyat firması gün içerisinde tüm nakliyat işlerinizin bitmesi için çalışmaktadır. Nakliyat sırasında herhangi bir eşyanın zarar görmemesi, eksiksiz taşınması ve taşınacağınız yerde montaj işleriniz için birçok nakliyat firması hizmet vermektedir.

Nakliyat firması ile en az 3 gün önceden iletişime geçerseniz firmayla anlaşarak randevu almış olursunuz. Sizinle aynı gün taşınabilecek birisi olabileceğinden gününüz önceden ayrılmış olacaktır. Seçtiğiniz nakliye firması ile sözleşme yapmanız önerilir. Nakliyat sırasında gerçekleşecek her şeyi sözleşmede belirtmelisiniz. Bu sayede iki taraf için de oluşabilecek sorunlara önceden önlem almış olunur. Yeni adresinizin nerede olduğu hakkında detaylı bilgi vermek, apartman mı yoksa müstakil bir ev mi olduğunu belirtmek, yeni adresiniz apartmansa kaçıncı katta olduğunu söylemek, evinizin kaç odalı olduğunu söyleyerek eşya hacminin tahmin edilmesini sağlamak, eşyalar taşınırken varsa asansörün kullanılıp kullanılamayacağına dair bilgileri nakliyat firmanızla paylaşmanız işlerin daha güvenilir ve doğru yapılmasını sağlayacaktır.

Çayyolu Parça Eşya Taşıma

Evden eve parça eşya taşıma seçeneklerinden bazı eşyaların taşınması için hazır durumda olması gerekmektedir. Ayrıca temizlik işleri nakliyat firmasının üstlendiği işler arasında değildir. Klima sökme ya da montajı da nakliyat firmasının yapmadığı işler arasındadır. Klimanın gazının tamamen boşalmaması ya da herhangi bir parçasının zarar görmemesi için sökme ya da montaj işlerini teknik servisler üstlenir. Avizelerin montaj işleri tehlikeli olduğundan kimsenin zarar görmemesi adına bu işi elektrikçiler yapmaktadırlar. Tehlikeli işler arasında olan bir diğer işlem ise duvar montajıdır. Duvar montajı nakliyat firmaları tarafından yapılmaz ancak de-montajı yapılmaktadır. Eğer duvara montaj edilecek parça eşyalarınız varsa firmaya bunu bildirmenizi tavsiye ederiz. Bunlar dışında tüm mobilyaların montaj ve de-montaj işleri nakliyat firmalarına aittir. Çayyolu Parça Eşya Taşıma firmamız eşyalarınızın tüm montaj işlerini yapmaktadır. Size sadece eşyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirmek kalacaktır. Bürolarınızda bulunan elektronik cihazlarınız ve değerli eşyalarınız da Çayyolu Nakliyat tarafından oldukça emniyetli bir şekilde taşınmaktadır.

Çayyolu Nakliye olarak taşınma sürecinizin rahat bir şekilde geçmesi için üstümüze düşen sorumlulukları Çayyolu Nakliyat olarak büyük bir memnuniyetle yapmaktayız. Hızlı, güvenilir, samimi ve profesyonel bir nakliyat şirketi ararken aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız seçiminiz Çayyolu Nakliyat olmalıdır!

Çayyolu Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere taşımacılık hakkında merak edilebilecek bilgileri özetledik. Merak ettiğiniz bir şey olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.