• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8,043 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Berrin Cesur
  • ADRES: Ulubey Mahallesi Özgün Sokak, No:24/2 Siteler Altındağ Ankara
  • TELEFON: 0 530 465 88 43
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Yıldırım Ev Dekorasyon Tasarım Merkezi olarak; Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz onarım ve tasarım gibi uygulamaların yanı sıra alçı, boya, alçıpan gergi tavan, fayans, banyo dolabı, duşakabin, parke, mermer işleri, sıhhi ve elektrik tesisat gibi sayısız faaliyetle  Ankara ve çevre illere hizmet veriyoruz. Yıldırım Ev Dekorasyon ve Tasarım Merkezi olarak Ankara’da Sincan ve Çayyolu olmak üzere iki şubemiz bulunuyor. Bu sayfada belirtilen iletişim numaralarımızı kullanarak gereksinimlerinizi, istek ve önerilerinizi ilettiğiniz takdirde adresinize gelerek gerekli uygulamaları başlatabiliriz.
Fiyat ve Modellerimiz için; Satış ve Montaj sorumlumuz Metin ustadan 0 530 465 88 43  numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ankara Dekorasyon Tadilat

Hizmetlerimizin Listesi:
Evlerini yeni nesil dekorasyon trendlerine uygun olarak yenilemek isteyenlerin Ankara Sincan’daki ilk adresi Yıldırım Ev Dekorasyon ve Tasarım Merkezi, müşteri memnuniyetini temel alan hizmetleri ve ekonomik fiyat avantajlarıyla her türlü dekorasyon işlerinizi yürütmektedir. Müşterilerinin talep ve isteklerine etkili çözümler üreten firmamız, şu tür uygulamalarla çalışmalarını sürdürmektedir:

Alçı Uygulamaları: Beton, metal, ahşap, betopen, brüt beton ve gazbeton gibi çeşitli yüzey türlerine uygulanmaktadır. İlk olarak alçı yapılacak olan yüzeyde aderans sağlanır ve titiz bir çalışmayla alçı uygulamasına geçilir.

Alçıpan Gergi Tavan Uygulamaları: Hem düz beton hem de diğer tavan türlerinde kutu alçı ile meydana getirilen alanlara özel ebatlar ve sıralı olarak şerit led döşenebilir, havuz kenarları dayanıklı alüminyum gergi tavan profilleri ile montajlanır ve elastik yapılı, çeşitli tasarımlara sahip baskı yapılabilen kumaşlarla bu profillere giydirilir. Tüm bu aydınlatma ve dekorasyon uygulamalarına alçıpan gergi tavan denir. Evlerin dekorasyonuna zenginlik ve özgünlük katan üstün tasarım özelliklerine sahiptir.

İç Cephe ve Dış Cephe Boya Uygulamaları: Müstakil evler, apartman daireleri, villalar, iş yerleri, endüstriyel yapılar, vb. çok çeşitli alanlarda iç mekan ve dış mekan boya uygulamalarınızda Ankara’da hizmet veren Yıldırım Ev Dekorasyon ve Tasarım Merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Fayans Döşeme Uygulamaları: Porselen veya seramik karo olarak da ifade edilen, belirli malzemeler kullanılarak üretilen ve kullanıma hazır hale getirilen yer ve duvar kaplaması ürünlerin istenen alana döşenmesine fayans uygulamaları denir. Hem iç mekanlara hem de dış mekanlara görsellik, zemin kalitesi, kullanım rahatlığı ve işlevsellik katar.

Banyo Dolabı İmala: Banyonuzu yenilemek, onarmak veya istediğiniz herhangi bir ölçüye sahip mobilyalarla görsel yönden zenginleştirmek istiyorsanız; uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz dekorasyon trendi banyo dolap imalat ve montaj uygulamalarımızı tercih edebilirsiniz.

Duşakabin Uygulamaları: Banyonuzda veya evinizin farklı bir bölümünde, alanın ölçülerine ve isteklerine uygun olarak köşe duşakabin, beşgen duşakabin, dörtgen duşakabin gibi uygulamalarımıza başvurabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar, kaliteli malzeme ve özenli işçilik için Ankara Yıldırım Ev Dekorasyon hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Parke Zemin Kaplama: Lamineparke, masif parke, porselen seramik, granit, mermer, laminant parke ve çeşitli sermaik karolarla üstün dekorasyon özelliklerine sahip zemin kaplama hizmetleri sunmaktayız. Ankara ve Ankara dışına sunduğumuz hizmetler, uygun fiyat ve %100 müşteri memnuniyeti prensip alınarak gerçekleştirilmektedir.

Mobilya Tasarım Uygulamaları: Evinizin tasarımı sizin için önemliyse ve kaliteli bir mobilya tasarım uygulaması arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir, tasarımcılarımızın özenli ve özverili çalışmalarına tanık olabilirsiniz.

Mermer Uygulamaları: Mutfakta tezgahlarınıza, banyo lavabolarına, kapı eşiklerine, vb. çeşitli faaliyet alanlarına ilişkin uygun ve kaliteli mermer döşeme uygulamaları için Ankara Sincan Yıldırım Ev Dekorasyon ve Tasarım Merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Uygulamaları: Ev ve iş yerlerinde temiz kulanım suyunun sağlıklı bir şekilde kullanılacak olan lavabo ve musluklara taşınmasına, pis ve kirli atık suyun ise yapı dışarısına çıkartılması işlemlerini sağlayan boru ağına sıhhi tesisat adı verilir. Sıhhi tesisat uygulamalarında su gereksinimleri, boru çapları, atık suyun ideal ve sorunsuz bir şekilde dışarıya atılması gibi işlemler titizlikle gerçekleştirilmelidir.

Elektrik Tesisat Uygulamaları: Elektriğin yapılarda kullanılması istenen tüm alanlara, uygun materyaller (priz, sigorta, kablo, pano, vb.) kullanılarak ulaştırılması işlemlerine elektrik tesisat uygulamaları denir. Evin ne kadar elektrik gereksinimi belirlenir, ihtiyaç duyulan kablo genişliği, tesisat özellikleri, vb. detaylar konusunda özenli bir tespit yapılır ve evin dekorasyonu bozulmadan tesisat uygulamasına geçilir. Aynı zamanda elektrik tesisat arızaları, onarımları, bakımı ve yenileme gibi işlemleri tarafımızca gerçekleştirilir.

Bazı Referanslarımız:
Yıldırım Dekorasyonun sektörde bugünlere ulaşmasının tek nedeni ise geride bıraktığımız referanslarımızdır.

Onlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Etimesgut Zırhlı Birlikler (Alçıpan Gergi Tavan)

Ankara Ankamall (Dekorasyon Yenileme)

Çankaya Cumhurbaşkanlığı (Mermer Uygulama ve Dekorasyon Yenileme)

Konya Havelsan (Dekorasyon Yenileme / Alçıpan Gergi Tavan Uygulaması)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Nuh Naci 6 Kasım 2021 14:58 CEVAPLA

    yeriniz Çayyolun’da mı telefon ile ulaşamadık size.. Boya Badana yapılacak 2+1 daire için