• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
764 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emir Mete
  • ADRES: Huzur Mahallesi 1158.Sokak No: 1/16 Çankaya Ankara
  • TELEFON: 0 (552) 931 9165
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Türkiye güvenlik sektöründe uzun seneler görev almış uzmanların, bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek kurmuş olduğu WESAFE BİLİŞİM, sektörün gerektirdiği profesyonelliği, çalışkanlılığı ve yeniliği birleştirerek bu sektörün etkin ve güçlü bir oyuncusu haline gelmiştir.

GÜÇLÜ GÜVENLİK sloganı ile yola çıkan WESAFE BİLİŞİM, güvenlik odaklı anlayışını her geçen gün bir adım öteye taşıyarak ihtiyacınız olan her alanda sizin ve sevdiklerinizin yanında olmayı amaçlamıştır. Müşterilerimize WESAFE BİLİŞİM markasının yarattığı güveni 7 gün 24 saat yanlarında hissedecekleri nedenler yaratmak odağımızda yer almaktadır.

WESAFE BİLİŞİM ürünleri ev veya iş yerlerine kurulacak olan güvenlik sistemleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir ve geliştirilmektedir. Uzman satış danışmanlarımızın montaj öncesi yaptıkları ÜCRETSİZ KEŞİF esnasında, yaşam senaryolarına uygun güvenlik sisteminin bileşenleri tespit edilip müşteri ihtiyaçlarına karşılık veren en uygun konfigürasyon yapılandırılmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.