• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
77,462 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çayyolu Ümitköy Sosyete Pazarı
  • ADRES: Ümitköy Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 358/1 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Ümitköy Sosyete Pazarı

Ankara’nın en ünlü sosyete pazarlarından birisi olan Ümitköy Sosyete Pazarı; uygun fiyatlı, bol ürün çeşitliliği olan, bölge halkının ve ziyaretçilerin sıklıkla ziyaret ettiği mekanlardan birisi.

Ümitköy Sosyete Pazarı adresi: Ümitköy Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, no: 358/1 Çankaya/Ankara

Ümitköy Sosyete Pazarı, Dumlupınar Bulvarı üzerinde yer alan MMM Migros ile Ümitköy Kavşağı arasında bulunuyor. Eskişehir Yolu üzerinde Kelebek Mobilya’nın bir arka sokağında yer alıyor. Son dönemlerde Ankara’nın en iyi sosyete pazarı olarak anılan Ümitköy Sosyete Pazarı, hem sıfır hem de ikinci el ürün çeşitliliği yönünden tercih ediliyor. Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri, akşam saatlerine kadar onlarca tezgahla hizmet veren pazarda, meyve ve sebze ürünleri satın almak da mümkün.

Ümitköy Sosyete Pazarı’nda Neler Anılabilir?

Ürün çeşitliliği bakımından ziyaretçilerine çok iyi alternatifler sunan Ümitköy Sosyete Pazarı’nda aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Her ne kadar ismi pazar olarak geçse de; çarşı olarak da nitelendirilebilir. Takı ve kıyafet çeşitlerinden ev dekorasyon ürünlerine, halı ve kilimlerden aksesuarlara, her türlü mutfak gereçlerinden çeşitli ev eşyalarına kadar her şeyi bulabileceğiniz bir mekan.

Ümitköy Sosyete Pazarı’nda ihraç fazlası ürünlere, ünlü markaların defolu ürünlerine, uygun fiyatlı mağaza markalarının ürünlerine ve kampanyalı fiyatlarla satılan binlerce çeşit ürüne ulaşabilirsiniz. İçerdiği çeşitlilik olarak Ankara’nın diğer sosyete pazarlarına gitmeden tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Ümitköy Sosyete Pazarı’nda Fiyatlar Nasıl?

Her pazarda olduğu gibi Ümitköy Sosyete Pazarı’nda da fiyatlar değişken. Ziyaretçiler aradıkları ürünü her tezgahta farklı fiyatta görebilir. Bunun nedeni, satıcıların ürünlerini kendi belirledikleri fiyattan satma konusunda özgür olmalarıdır. Fakat bu sorunu, pazarın birçok noktasından fiyat alarak çözebilirsiniz. Örneğin t-shirt satın almak istiyorsanız ilgilendiğiniz ürün gruplarının satışını yapan standları ve tezgahları gezerek satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Etiket fiyatlarında belirtilen rakamlardan daha düşük fiyatlara alışveriş yapabileceğinizi de belirtmek isteriz. Birçok esnaf, ürünlerinde pazarlık yapmaktadır ve bu da pazar kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Pazarlıktan hoşlanmayan vatandaşlarımızın bu tabularını yıkabilecekleri Ümitköy Sosyete Pazarı, her bütçeye uygun alternatifler sunan bir mekan.

Ümitköy Sosyete Pazarı Ne Zaman Açık, Ne Zaman Gidilmesi İdealdir?

Birçok sosyete pazarı haftanın yalnızca belirli bir gününde açıktır. Fakat Ümitköy Sosyete Pazarı farklı bir hizmete konu olmaktadır. Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri ziyaretçilerini hava kararana kadar ağırlamaktadır. En yoğun olduğu günler Cumartesi ve Pazar günleridir. Eğer sakin bir zamanda Ümitköy Sosyete Pazarı’nı gezmek istiyorsanız; bizim önerimiz Çarşamba günleri mesai saati bittikten sonra (akşam 18:00’den sonra) ziyaret etmeniz yönündedir. Bu saatlerde hem daha sakin bir ortamda alışverişlerinizi yapabilir hem de bazı tezgahların akşam indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Tabi bu konuda kesin bir hüküm vermek doğru olmaz. Bazı tezgahların fiyatları sabit olmakla birlikte; saat ve gün fark etmeksizin indirim uygulamamaktadır.

Ümitköy Sosyete Pazarı’na Nasıl Gidilir?

(Otobüs ve Metro ile)

Ümitköy Sosyete Pazarı’nın konumu oldukça merkezi bir yerdedir. Hem toplu taşıma araçlarını kullanarak hem de hususi otomobillerinizle pazara ulaşabilirsiniz.

Otobüsle Ümitköy Sosyete Pazarı’na; Ümitköy-Çankaya servis duraklarından, Ankara Ego 162 aracı gitmektedir. Çankaya meydanından veya Ümitköy merkezden bu araca binebilirsiniz. Ayrıca Gamaerdem servisi olan Ankara Ego 124 aracı ile de pazara ulaşmak mümkün. Kızılay Meydanı, Yıldız, Ümitköy Meydanı ve Gamaerdem güzergahlarından bu araca binebilirsiniz. Ankara Ego 521 servisi (bakanlık hattı) olan Ankara Gazi Osman Paşa hattından da Ümitköy Sosyete Pazarı’na varabilirsiniz. Bu servise Ulubatlı Hasan Meydanı, Gazi Osman Paşa Meydanı, Aziz Sokak ve 397. Sokak üzerinden binebilirsiniz. Alacaatlı mahalle servisi de pazara uğrayan araçlardandır. Yenimahalle yakınlardaysanız da bu servisi kullanabilirsiniz.

Metro ile Ümitköy Sosyete Pazarı’na; Ankara’nın herhangi bir metro istasyonundan Ümitköy yönünde bineceğiniz metrolarla pazara yürüme mesafesinde olan Ümitköy metrosuna varabilirsiniz. Bu noktadan ortalama 10 dakika yürüyerek (850 metre) Dumlupınar Bulvarı’nı takip ederek ulaşabilirsiniz.

Ümitköy Sosyete Pazarı, ekonomik pazar alışverişi, giyim ve aksesuar alışverişi, ikinci el ürün alışverişi ve ev gereçleri alışverişleri için tercih edebileceğiniz bir mekan olarak hizmet vermektedir. Pazarda bir önceki sezondan kalma ürünleri, ihraç fazlası ürünleri ve markaların replika ürünlerini çok uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Kendi Aracınızla Aşağıdaki Google Konumunu İle Yol Tarifi Alabilirsiniz

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.