• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,539 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Çayyolu
 • TELEFON: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

Telefon Takip Nedir

Ebeveyn Takip yazılımı sayesinde insanların çocuklarını takip etmesini mümkün kılmak amacıyla çıktığımız bu yolda müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ebeveyn Takip Nedir ?

Ebeveynler olarak çocuklarınızın okulda, parkta ve benzeri yerlerde tanıştığı herkesi tanıyor musunuz? Bunun mümkün olmadığını hepiniz biliyorsunuz. Sorduğumuzda çocuğumun yakın çevresini tanıyorum yanıtı alıyoruz. Peki ama herkesi tanımak yerine çocuğunuzu dışarıdaki sizden ayrıyken hayatına tanık olmak ister miydiniz? Bunun nedeni çocuklarınızı kötü alışkanlıklardan korumak ve ona zarar verebilecek kişilerden uzak kalmasını sağlamaktır. O halde siz de çocuk takip programı kullanarak çocuğunuzu her an her yerde kontrol edebilirsiniz. Konuyu daha derin bir şekilde yazının devamında açıyoruz. Bu kısmı atlamadan okumanız ileride olası tehlikelere karşı önlem almanıza yardımcı olacaktır.
Günlük gazetelerde ve haber bültenlerinde sık sık çocuk cinayetleri, tecavüzleri ve benzeri haberleri görüyoruz. Her ebeveyn bunlardan çekinir ve çocuklarının iyi arkadaşlıklar edinmesini ister. Ne var ki herkes çocuğunun sosyal hayatını kontrol altına alamaz. Hem bu mümkün değil çünkü çocukları sıkmak onların içine kapanık bireyler olmalarına sebebiyet verebilir. O halde doğru adımı atmak gerekiyor. Artık siz de çocuklarınızın cep telefonlarına indireceğiniz uygulama sayesinde onları kontrol edebileceksiniz. Sesleri dinleyebilecek ve kimlerle ne görüştüklerini öğrenebileceksiniz. Bu da olası tehlikelere karşı önlem almanızı sağlayacaktır.

Yapılan araştırmalara göre uyuşturucu kullanım yaşı 12’ye kadar indi. Bu durum gidişatın vahim olduğunu gösteriyor. Özellikle terör örgütlerinin çocukları daha çok küçük yaşlarda uyuşturucuya alıştırma yönünde hamleleri var. Eğer ki çocuğunuzun bu tür kötü alışkanlıklara karşı kendini savunamayacağını ve dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korunmasız olduğunu düşünüyorsanız bu yazılım tam da size göre. Telefonuna indirdikten sonra kolayca ortam dinleyebileceksiniz. Ayrıca konum takibi yapabileceksiniz. Böylece çocuklarınızın nerede olduklarını görebileceksiniz. Uygulama yanında pek çok farklı avantajı da getiriyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Leyla Yiğit 29 Kasım 2019 00:11 CEVAPLA

  istediğimden fazla hizmet aldım. Çok teşekkür ederim. Şüphelerime sadece kanıt gerekiyordu ve sayenizde gözlerim ile gördüm

 • Sevgi Korkmaz 29 Kasım 2019 16:08 CEVAPLA

  Tek Kelime ile Sisteminiz MUHTEŞEM ! Teşekkürler..

 • Betül Aylak 25 Aralık 2019 23:51 CEVAPLA

  Eski eşim ile mahkemede sayenize tek mahkemede hiç uğraşmadan boşandık. Sms takibi mükemmel. Ortam dinleme görüntü alma işlerinde uzman bir firma. Mahkeme için işe yarar delilleri toplamada ustalar. Tekrardan teşekkürler.

 • Emin Yenice 28 Şubat 2021 20:19 CEVAPLA

  Çocuklarımızın nerede vakit geçirdiğini merak ediyorduk. Telefon takip sisteminin kurucusu olan İbrahim Bey ile tanıştıktan sonra bu sorunumuza çözüm bulabildik. Telefon takip sistemi sayesinde, çocuklarımız nerede okuldan sonra hangi mekanlara nerelere gidiyorlar izleyebiliyoruz. Biz ebeveynler için faydalı olan bu sistemin, kullanılmasında aracı olan İbrahim Bey’e teşekkür ediyorum.

 • Dilek kemal 22 Haziran 2022 11:27 CEVAPLA

  Merhaba telefon takip hakkind
  A bilgi alabilir miyim