• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
647 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ünsal Ünal
  • ADRES: Önder Mah. Çamlıtepe Cad. No:156/5 Siteler Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 376 1216
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Reymob Tasarım, eşi benzeri olmayan bir iç mekanı tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmış Merkezi olan standart ürünler üretmenin yanında, kişiye özgü özel üretimleri ile ev ve ofis mobilyaları üretip- ayrıca satan ulusal bir mobilya firmasıdır.

Benzeri olmayan iç mekan ve detayların tasarımını yapıyor ve daha sonra performanslarını en yüksek hassasiyetle birleştiren tutarlı ve olgun bir tasarım oluşturmak için uygulamalarını yapıyoruz.

Ürünlerimizin tamamını kendi fabrikamızda üretmekteyiz. Üretimde kullanılan makine ve sistemler, son kullanıcıya kalite ve ergonomiyi en yüksek seviyede sunmak için en ileri teknolojiler seçilmiştir.

Sizin istekleriniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Yaptığımız işlerden bazıları: Mutfak, banyo ray dolap, tv üniteleri, giyinme odası, iç mekan ve lake kapılar.. Ayrıca kredi kartlarına taksit imkanı sunuyoruz..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.