• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!

Özyıldızlar Isı Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
469 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şaban Yıldız
  • ADRES: Suvari Mah. Arguvan Sokak No: 2/A Etimesgut
  • TELEFON: 0 (312) 226 7582
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Özyıldızlar Isı Sistemleri; Şirketimiz Ankara ili Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. 2004 yılında ısıtma, soğutma sektöründe faaliyet göstermek üzere iş hayatına başlamıştır. 11 yıldır süre gelen faaliyetinde kaliteli ürün ve hizmet felsefesinden ödün vermeden devam etmektedir. Kuruluşundan itibaren firmamız ürün yelpazesini genişleterek inşaat, mekanik teissat, kombi, radyatör, armatür, laminant, güneş enerji sistemleri, banyo dolapları, duş kabini, cam balkon gibi insan hayatındaki vazgeçilmez gereksinimlerinde sektörün en kaliteli markalarını bünyesine katmıştır.

Özyıldızlar Isıtma ve Soğutma sektöründe katma değer yaratan, hizmet verdiği kişi ve kuruluşlara karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren, bütün iş süreçlerinde mükemmelliği hedefleyen bir kurumdur.

Hedefimiz, dengeli ve sürekli büyüme ile mekanik tesisat sektöründe lider, saygın, güvenilir şirket olmak için; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak ve artan sayıda ki müşterilerimize kaliteli hizmet yaratmaktır.

Isıtma, klima ve havalandırma malzemelerinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve teknolojik olarak en yeni malzemeleri sunmayı amaç edinmiş olan Özyıldızlar, bu uğurda kendi alanlarında dünyanın en ileri ve büyük firmaları ile çalışmaktadır. Sonuç olarak Özyıldızlar, Demirdöküm markalasının satış, montaj sorumlusudur.

HİZMETLERİMİZ:

Klima Keşif
Mekanik Proje – Taahhüt
Konut Doğalgaz Tesisatı – Keşif
Merkezi Sistem Çözümleri
Kombi Kaskad Sistem Çözümleri
Merkezi Sistemler Kazan Değişimi
Güneş Enerjisi Sistem Çözümleri
Havalandırma Sistem Çözümleri
Ticari & Sanayi Doğalgaz Çözümleri
İklimlendirme- Klima Çözümleri
Mekanik Tesisat Çözümleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.