• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!

Özel Medisun Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,352 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Burkay ERBEK
  • ADRES: Çayyolu Mutlukent Mh. 1920. Cad. No:61
  • TELEFON: 444 7 600
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Özel Medisun Hastanesi

Çayyolu mutlukent mahallesinde yeni hizmete giren Özel Medisun Hastanesi sizlere 7/24 hizmet vermektedir.
Yüksek teknolojili ameliyathaneleri, donanımlı yoğun bakım üniteleri (yeni doğan yoğun dahil) konforlu hasta odaları ile doğum, cerrahi ve dahili branşlarda hizmet veren Özel Medisun Hastanesi’nden SGK başta olmak üzere geniş bir anlaşmalı kurum ağı faydalanabilmektedir.

Ayrıca; Online Sonuç Sistemi (e-sonuç) ve Doktorunu Seç (e-randevu) hizmeti de vardır.

Çayyolu Medisun geçtiğimiz günlerde yeni yüzü ile Çayyolu Arte Hastanesi olarak sağlık hizmeti vermeye devam edecektir. Kalitemizden, güler yüzümüzden ve hijyenimizde ödün vermeden yeni yüzümüzle sağlığınıza her zaman önem vermekte olduğumuzu bilmenizi isteriz..

Hastane Firması ile ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi alt kısımda yorum yap bölümünden yazabilir ve firmaya iletebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Mehmet aydın 28 Şubat 2021 14:04 CEVAPLA

    Eşimin doğumunu burada yaptık doktorlar çok ilgili güler yüzlü ve işlerini en iyi şekilde yapıyorlar her türlü hastalıkta gelirim ayriyeten ayda bir gelip doktorları ziyaret edip bir çaylarını içerim herkese tavsiye ederim

  • Emin Ozbekir 9 Mart 2021 05:55 CEVAPLA

    Medisun hastanesini daha önce çayyolunda çok duydum. Sürekli olarak olumlu haberleri ve gelişmeleri ile takip ettiğim bir hastanedir. Ciddi anlamda profesyonel kadrosu ile eşimin zorlu doğumunu, kardeşimin trafik kazası sonucu ağır yaralarını en iyi şekilde sardılar. Medisun hastanesini herkese tavsiye ediyorum. Çok ilgili ve bilgililer.