• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
6,729 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Berrin Karaimamoğlu
  • ADRES: Ulubey Mahallesi Özgün Sokak, No:24/2 Siteler Altındağ Ankara
  • TELEFON: 0 530 465 88 43
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 1900
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Livaa  Mobilya Tasarım ve Mimarlık; Sektörde faaliyet gösterdiğimiz 20 yıl boyunca müşterilerimizin evlerine son trend ürünleri dekore ediyor, mobilyalarını şık ve estetik hale getiriyoruz. Geniş kumaş ve renk seçenekleri, kaliteli işçilik ve orijinal materyali koruma prensibi ile titizlikle hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Alanında, Tasarlayıp uyguladığı projeler ile tecrübe ve deneyime sahiptir. Günümüzün gerektirdiği yeni mimari tasarımların bilincinde olup oluşturulacak projelerde bu detayları göz ardı etmeyerek, detaylı ve disiplininden kopmayan bir şirket karakterine sahiptir.

İmalattan Son Kullanıcıya En Uygun Fiyatlarla.. İstediğiniz Mobilya ve Daire Tasarımları için aşağıdaki numaralarımız aramanız yeterli.

Hizmetlerimiz için sipariş veya detaylı bilgi için hemen şimdi  0507309617405304658843 Arayınız..! 0312 242 12 55

Bu Aya Özel Bütün Ürün ve Hizmetlerimizde %5 indirimimiz vardır. İndirim Kodunuzu  ”livaa5′‘ firma çalışanına iletmeyi unutmayınız.

Yurt Dışından Sipariş Alınır ve Gönderilir.


Çalışma Alanlarımız ve Hizmetlerimizi Şu Şekilde Sıralayabiliriz;

Yukarıdaki çalışma alanlarımızın üzerine tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

anahtar teslim tadilat dekorasyon 1

AR-GE ile yenilikçi ve analitik düşünüp çözüm odaklı projeler üreten tecrübeli bir ekibe sahip olan Livaa  Mobilya Tasarım ve Mimarlık, çözüm ortağı olduğu firmaların marka ve kalite değerlerini benimseyip bu değerlerin çıtasını yükseltmektedir. Böylece müşterilerinin ve firmaların beklentilerini yüksekte tutmaktadır.

Yapıtlarımızdaki kalite, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Bu nedenle en önemli sermayemiz her daim Nitelikli İnsan Kaynağıdır. Bu da bizi her zaman bir adım öne taşımakla birlikte mimaride doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı sağlamıştır.

Hizmetlerimiz için sipariş veya detaylı bilgi için hemen şimdi  0507309617405304658843 Arayınız..! 

Bu Aya Özel Bütün Ürün ve Hizmetlerimizde %10 indirimimiz vardır. İndirim Kodunuzu  ”livaa10′‘ firma çalışanına iletmeyi unutmayınız

Çağdaş vizyon ve geleneklerimize uygun modern yapıların tasarımlarını birleştirip, kaliteyi sunduğumuzda ortaya çıkan eserlerin, siz değerli müşterilerimizi memnun etmesi bizim en önemli Firma Profilimizdir.  Gücümüzü sizlerden alarak, sizlerin düşlediği hayalleri gerçeğe dönüştürerek estetik kattığımız işlerde, gerçek çalışma potansiyelimizi sizlere sunuyor ve güzel projelerimizi hedeflemeyi amaçlıyoruz.

anahtar teslim tadilat dekorasyon

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.