• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,648 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kolyoz Balık Çayyolu
  • ADRES: 2818. Cadde No:9 Hilmi Barlas City Park / Çankaya / Ankara 
  • TELEFON: 0 312 240 24 03
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 01:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Kolyoz Balık Restaurant Çayyolu Şubesi

Balık dediğimizde aklımıza ilk önce gelen damak lezzeti, menü çeşitliliği ve fiyatları gelmekte, Bizler Çayyolu Kolyoz Balık restoran ve pişirme evi olarak bu akla gelen üç şeye oldukça duyarlıyız.

Lezzet dediğimizde önemli olan ilk kural; önce balıkların derya deniz olması yani taze hatta taptaze olmasıdır. Taze olmayan balık zaten lezzetli değildir.  Diğer önemli olan kurallardan biri ise mutfaktaki ustanız yani mekanın kralı olan aşçımızın profesyonel olması..

Kolyoz Çayyolu Menüsü

Menü çeşidimiz o kadar çok geniştir ki size şöyle açıklayalım; Mekanın Menüsü;  masanıza getirdiğimiz o küçük kağıt parçası ile hayallerinizdeki lezzetti yıkmak bize göre değil, bizim mekanımıza gelirken kağıt parçasını aklınızdan çıkarın, akılınızda Karadenizi, Ege’yi, Marmara’yı koyun da gelin velhasıl menümüz de yok yok ne arasan var siz yeter ki balık için gelin 🙂

Biz yine de aşağı o balık ve ara sıcak menümüzü koyalım 🙂

Kolyoz Çayyolu Balık Menüsü

O güzel canlı müzik eşliğinde, ustaların ustası aşçımızın pişirdiği balıkları; muhteşem manzarasıyla beraber muhabbetin dibine dibine vurun, vurun ki o yaşadığınız bütün can sıkıcı olayları bir nebze de olsa üstünüzden atın ve MUTLU OLUN..

Bu arada paket siparişi de verebilir o muhteşem yukarıdaki balık menüsünde yer alan balıkları evinize de isteyebilirsiniz, Kolyoz paket sipariş ve randevu için iletişim telefonu en alt kısımdan sizlerle paylaşıyoruz..

Çayyolu Kolyoz Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2818. Cadde No:9  Hilmi Barlas City Park / Çankaya / Ankara

Çayyolu Kolyoz Telefon: 0 312 240 24 03 Dilediğiniz zaman rezerve yaptırabilirsiniz..

çayyolu kolyoz balık

Kolyoz Çayyolu balık Restoranı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ahmet Doğan 28 Şubat 2021 09:46 CEVAPLA

    Ailemle haftada en az bir kere giderim şefleri çok iyi balık yapıyor ve çok tazeler lezzet konusunda üstlerine yok fiyatları çok uygun herkes güler yüzlü her şey çok iyi herkese tavsiye ederim