• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!

Hidrofor Satışı Bakımı Tamiri Servisi

1,581 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 5 Mayıs 2022 02:40
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

Hidrofor Satışı Bakımı Tamiri Servisi;
Hidroforlar, harici bir mekanik enerjiyle basınç kullanmak suretiyle suyun bir noktadan bir veya birçok noktaya taşınmasını sağlayan makinelerdir. Genellikle şebeke suyunun yeterli olmadığı durumlarda, ihtiyaç duyulduğu anda devreye giren bir sistemdir. Hidroforlar belirli zaman aralıklarında, tıpkı klima ve kombi gibi bakım prosedüründen geçmelidir. Bakımı yapılmayan hidroforlar, ileride daha önemli sorunlara neden olabilir. Ankara hidrofor bakımı ve Ankara hidrofor tamiri konusunda uzman bir firma olan Başkent Tesisat, hidrofor sistemine bağlı tüm ekipmanlar ve malzemelerle ilgili gerekli kontrollerini yaptıktan sonra sistemi çalışır duruma gelmesi için faaliyetlerini kısa sürede tamamlayacaktır.

Sıfır, İkinci El Hidrofor ve Yedek Parça Satışlarımız Vardır..

Ayrıca eskiyen veya yenisi ile değiştirilmesi istenen hidroforlarınız için Ankara hidrofor satışı hizmeti de vermektedir. Bütçenize uygun hidrofor modelleri hakkında bilgi almak, arızalı olan hidroforlarınız için onarım ve tamir hizmeti almak, bakımı yapılması planlanan hidroforlarınız için hidrofor bakımı yaptırmak için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Servis Hizmeti Almak İçin; 0 533 633 82 84  0 312 242 12 55 – 0 543 637 82 84
Sadece bu ay için geçerli %5 indirim kodunuzu bir kenara not etmeyi unutmayın. Servise gelen çalışanımıza bu kodu vermeniz yeterli olacaktır. %5 indirim kodunuz: BSKNTO5

 

Firma Bilgileri

Başkent Tesisat Hidrofor
0533 633 82 84 Firmaya Git