• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,435 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İnan Çil
  • ADRES: Yıldızevler Mahallesi Turan Güneş Bulvarı No: 34 Çankaya - Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 442 88 80
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Fisina Beauty Studio

Fisina Güzellik Merkezi olarak Ankara’da alanında en etkili, en sağlıklı hizmetleri ve en deneyimli kadrosu ile sizlerin karşınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Hizmetlerimizden Bazıları:

Lazaer Epilasyon:
fisina lazer epilasyon
En kısa anlatımı ile vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanız için kalıcı bir yol sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Güzellik ve estetik merkezlerde yapılan bu uygulamada kıl kökleri lazer ışığı ile yakılması ve işlem sonunda bir daha çıkmaması hedeflenir.

Lenf Drenaj:
fisina Lenf Drenaj
Lenf drenaj vücuda, haricen bir basınç uygulayan masaj tekniğidir. Bu basınç ile vücutta venöz ve lenf dolaşımları hızlandırılır. Vücudun tek başına yapmakta yetersiz kaldığı bu hızlı dolaşım için lenf drenaj ile basınç yan etkisi olmayan bir işlemdir.

Pasif Jimnastik:
Fisina padif jimnastik
Elektro kas uyarıcı cihaz ile gerçekleştirilen bölgesel pasif jimnastik; forma kavuşmanız, kas gücünüzü artırmanız ve sağlıklı kalmanız için ideal. Elektroterapi, vücudumuzda yağ dokusunun biriktiği yerlerdeki kaslara, pasif jimnastik yaptırarak o bölgenin incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu uygulama ile kalori harcanmaz. Kas çalıştırmak için vaktiniz yok veya ortopedik bir sorununuz var ise bu uygulama önerilir.

Kalıcı Makyaj & Microblading:
fisina kalıcı makyaj
Kaşlarımız yüzümüzün ifadesini en çok değiştiren bölgelerimizden biridir. Kaşlarımızda oluşacak şekil bozuklukları, boşluklar ve asimetrikler ifademizi fazlasıyla etkilemektedir. Bu tür şikayetlerden kurtulmanız için geliştirilenMicroblading, ileri kaş ve saç rekonstrüksiyon 3D kıl tekniği uygulamalarıyla kaşlara ve saçlara manuel yöntemle yapılan yarı kalıcı, kaş ve saç yoğunlaştırma, efekt ve şekil verme sanatı olarak karşımıza çıkıyor. Organik veya inorganik boyaların, kişiye özel açılan steril tek kullanımlık iğnelerle deri altına ince birer çizgi şeklinde işlenmesi tekniğine microblading 3d kıl tekniği adı verilmektedir.

Profesyonel Cilt Bakımı:
fisina profesyonel cilt bakımı
Yüz, boyun ve eller dış etkenlerden en çok etkilenen bölgelerdir. Dış etkenler arasında UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimi ve yanlış beslenmeyi sayabiliriz

Masaj:
fisina masaj

Masaj ile lenfa sistemi ve hormonel sistem tetiklendiğinden, vücuttaki tedavi edici maddelerin masaj yapılan bölgeye iletilip çalışma yapması sağlanarak, vücudun hastalıklara karşı direnci artırılmakta ve hasıl olan başlangıç aşamasında olan pek çok ciddi hastalıklar tedavi edilebilmektedir.

Tuz Odası:
fisina tuz odası
Tüm bunların yanı sıra, solunum hastalıkları, astım, bronşit, nefes darlığı, anfizem, saman nezlesi, sinüzit, bademcik iltihabı, toz hastalığı, öksürük, soğuk algınlığı, grip, hırıltı ve solunum enfeksiyonları gibi çok sayıda rahatsızlığa da iyi gelen tuz odası, sağlık açısından sıklıkla tavsiye edilen ve kullanılması gereken bir tesis niteliğindedir.

Buhar Odası:
fisina buhar odası
Buhar banyolarımızın faydaları;
– Üst solunum yollarının zararlı iltihaplarından kurtulmanız kolaylaşır,
– Havayı nemlendirir ve boğaz tahrişini gidermeye yardımcı olur.
– Buhar, astım hastalığını iyileşmesinde yardımcı olur.
– Buhar, sekresyonu serbestleştirerek boğazdan daha rahat nefes almanızı sağlayacaktır.

Sauna:
fisina sauna
Soğuk duşla tamamlanmış ve kurallarına uygun kullanılan sauna rahatlatıcı ve dinlendirici etkisinin yanında birçok fizyolojik yarar sağlamaktadır. Stres gibi olumsuzlukları ortadan kaldırması, solunum yolları, bağışıklık sistemi ve dolasım sistemi üzerindeki olumlu etkilerine ek olarak cilt içinde çok faydalıdır.

Türk Hamamı:
fisina türk hamamı
Yüzyıllardan beri Osmanlı-Türk kültürünün vazgeçilmez değerlerinden biri olan geleneksel Türk Hamamı, hizmetlerimiz arasında yerini almaktadır.

Fisina Güzellik Merkezi Fotoğrafları
fisina galeri fotoğraflar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Hakan Piroğlu 3 Aralık 2019 15:46 CEVAPLA

    mekan güzel olmuş dizayn iyi

  • Emin Yenice 28 Şubat 2021 20:16 CEVAPLA

    Fisina Güzellik Merkezine eşim ve ben düzenli olarak gidiyorum. Ve üyeliğimiz bulunuyor. Orada bulunan ekip bizi çok sıcak ve içten karşılıyor. Verdikleri hizmetten de oldukça memnunuz. Vücudumuzda karşılaştığımız birçok probleme çözüm oldular, ve memnuniyetimizi sağladılar. Kendilerine ve sıcakkanlı ekibine çok teşekkür ediyorum.