• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
986 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ercan Örs
  • ADRES: Prof.Dr.Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2818.cadde no.82 Çayyolu
  • TELEFON: 0 (312) 240 3757
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Ercan Emlak Gayrimenkul

Ercan Emlak, Yenimahalle, Çankaya, Çayyolu İlko ve Ümitköy ağırlıklı olmak üzere tüm Ankara’da hizmet vermektedir. Çayyolu Emlak alanında öncü isimlerden biridir.

Ercan Emlak 2006 yılında Çayyolu İlko Sitesi 2818.cadde no.82’de şu an faaliyette bulunduğumuz büromuzda kurulmuştur. Kuruluşundan beri emlak alım satımı yapan vatandaşlarımızın büyük ilgisini çekmiştir. Bugün Ercan Emlak, yol gösterici ve lider bir kuruluştur. Bu gelişmesini, vizyonuna, misyonuna ve temel değerlerine borçludur. O her zaman zorlukları fırsatlara dönüştürebilmiş ve bu bağlamda vatandaşlarımıza hizmet sunmuştur. Bugünde aynı coşku ve heyecanla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz; Emlak piyasasında, Ankara’nın en gelişmiş ve en güvenilir emlak alım-satım kuruluşu arasında olmaktır.

Misyonumuz; başka bir ifadeyle var oluş sebebi, emlak alanında müşterilerini bilinçlendirmek ve edindiği bilgi ve tecrübeleri müşterileri ile paylaşmaktır. Böylece ülkemizde emlak bilincini yaymaktır. Onun misyonu emlak alanında ülkemiz insanlarına hizmet etmektir. Çayyolu Emlakçısı Ercan Emlak vizyonu ve misyonu doğuran asla vazgeçemeyeceği temel değerleri vardır. Bu temel değerlerin başında insana saygı gelir. Ercan Emlak felsefesine göre insan çok önemli bir varlıktır, asla aldatılmaz ve zarara sokulmaz. Çayyolu emlak firmalarından biri olan Ercan Emlak ayrıca evrensel değerlere ve demokrasinin ilkelerine sıkıca bağlıdır. Kuruluşundan bugüne kadar hiç bir defosu olmayan emlak kuruluşudur. Ayrıca kazan kazan felsefesine göre hizmet eden ve bulunduğu yerden öteyi görebilen emlak kuruluşudur. Emlak alanında geleceğin resmini zihninde her zaman canlı tutar.

Türkiye’mizin güzel insanları Ercan Emlak ile bulanmadan ve donmadan akmanın güzelliğini fark ediniz.

Değerlerimiz;

-İnsan, İşyeri ahlakı içerisinde saygı ve sevgi, dürüstlük, samimiyet,

Temel Prensiplerimiz;

-Müşteri Memnuniyeti,

-Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek şekilde hiçbir çıkar amacı gütmeden mülk sahibi edindirmek, alıcı/satıcı çıkarlarını en iyi şekilde korumaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Banu Bıldırcın 9 Mart 2021 09:12 CEVAPLA

    Emlakçılık konusunda Ercan Bey sahiden bir numara.. Kendisi ile emlakçılık konusunda konuşma fırsatımız oldu. Gayet akıllıca ve zekice bilgiler verdi. İşinin ehli olduğu efendiliğinden belli zaten. Emlak konusunda Ercan Bey’e rahatlıkla güvenebilirsiniz.