• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,076 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çayyolu Park Caddesi 2866. Sokak No:10 Çankaya / ANKARA
  • TELEFON: 0(312) 686 8 686
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Ankara Çayyolu Efe Koleji

Efe Koleji Çayyolu olarak Eğitim Anlayışımız

Değişen ve gelişen bir dünyada farklı ve her zaman yenilikçi bir eğitim anlayışını ilke edinen Efe Koleji, geleceğin bireylerinin bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimlerini sağlamak; bilgi, beceri ve yeteneklerini artırmak için evrenselle ulusalı birleştiren bütüncül  eğitim sistemi uygulamaktadır.

Bütüncül eğitim anlayışımızda dersler, öğrencilerin bilişsel gelişimleri için önemli olmakla birlikte daha çok yaşam boyu başarı için çocukların sosyal ve duygusal becerilerini de geliştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin gelişimini sağlayacak yabancı dil, teknoloji, görsel sanatlar, müzik, sportif alan dersleriyle öğrencilerin toplumsal yaşamda sorumluluğunu bilen ve etkin katılımcı bireyler olmalarını sağlamayı hedefler.

Efe Kolejinin eğitim-öğretim planlarının tamamı, ülkemizin seçkin üniversitelerindeki değerli akademisyenlerinden oluşan danışma kurulumuzca hazırlanmış olup alanında yetkin, yenilikçi idari ve öğretmen kadrosuyla güçlendirilmiştir.

Efe Kolejinin eğitim anlayışı, kalite ve tecrübeyi; teknoloji ve yenilikle bütünleştirip öğrencileri seçmeden, ayrıştırmadan “her öğrenci özeldir” ilkesiyle öğrencilerin başarılı olabileceğine inanmasıdır.

Vizyonumuz

Yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek kaliteyi her zaman ön planda tutan Efe Koleji; bilimsel ilkeler ışığında öğrencilerin bilişsel ve düşünsel kapasitelerini en üst seviyeye çıkaracak yüksek standartlarda eğitim-öğretim sağlayan bir eğitim kurum olarak sürekliliğini devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Atatürk’ün “Bütün ümidim gençliktedir.” sözünden yola çıkan Efe Koleji; geleceğe yön verecek mutlu, üretken, özgüvenli, kültürlü, farkındalığı yüksek, ülkesine ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmeyi kendine görev bilmiştir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ali Ercan 28 Şubat 2021 11:40 CEVAPLA

    Çocuğum efe kolejinde okuyor bizde ebeveynleri olarak orda okumasından çok mutluyuz hem öğretmenleri olsun hem okul müdürü olsun çok iyi insanlar bizi her türlü durumdan haberdar ediyorlar çocuğumun her türlü sorunlarıyla ilgileniyorlar.