• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,930 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çayyolu Mahallesi
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Tütüncü Tobacco Shop

Son yıllarda tütün ürünlerine üst üste gelen fiyat artışlarından dolayı insanlar daha uygun ve çeşit ürünlere yönelmeye başlamasıyla beraber piyasada tabacco shopların yani halk dilinde tütüncülerin sayısı da artama başladı.. İşte bu açılan Tobacco Shop’lardan biriside Çayyolu mahallesinde ….  Tobacco Shop.

Tobacco Shop bol tütün çeşitlerinden ziyade yanında nargile ve ürünleri bunun yanında da hediyelik eşya satışlarıyla Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, Beytepe, Bağlıca ve komşu semt olan Yapracık Tütüncü olarakta semt sakinlerinin ihtiyaçlarına çözümler sunan bir firma olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Çayyolu Nargile ve Tütün Çeşitleri

Yerimizde; Nargile, Aksesuar ve  Nargile Tütün çeşitlerimizin yanı sıra makaron ve  tütün sarma makinelerimizi de her zaman stoklarımızda bulunduruyoruz.

Çayyolu Tobacco Shop ürünlerimiz için daha fazla detaylı bilgi almak isteyenler, yukarıda ki firma bilgilerinden telefon numarasından tarafımıza ulaşabilirler veya Çayyolu Köyü içinde ki yerimize gelebilir bol tütün çeşitlerimizi, nargilelerimizi ve hediyelik eşyalarımızı görebilirler..

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ahmet Doğan 28 Şubat 2021 09:50 CEVAPLA

    Son zamanlarda artan fiyatlara karşı mb tobacco shop hem uygun fiyatlarla hem kaliteli ürün satıyorlar tüm nargile ekipmanlarımı tütünümü buradan temin ediyorum ayriyeten hediyelik eşya fa satıyorlar herkese tavsiye ederim