• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,867 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Çayyolu Mah.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Tesisat firması olarak tüm tesisat problemlerinizi çözmek için buradayız! Hemen bizimle iletişime geçerek Çayyolu’nda yaşadığınız sorunlara çözüm bulalım!

 

Küçük bir tuvalet tıkanıklığı gibi belirli tesisat sorunlarını kendiniz hızlı bir şekilde çözebilirken, çoğu tesisat sorunu bir profesyonelin yardımını gerektirir. Çayyolu tesisat olarak hızlı ve güvenilir acil durum su tesisatı hizmetleri sunuyoruz.

 

Lisanslı teknisyenlerden oluşan ekibimiz, sıhhi tesisat sorunlarınızı çözmek için bir telefon uzağınızda hizmet veriyor. Bir sorunu kendi başınıza çözmeye çalışmayın. Evinizdeki sıhhi tesisat sistemi inanılmaz derecede karmaşık. Arızalı bir kombi kazanı, çatlak su hattı, verimsiz bir kanal arızası veya tıkalı tahliye konusunda yardım almak için bizi arayın.

 

Çayyolu sıhhi tesisat hizmetleri olarak acil durum tesisat ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Rutin drenaj temizliğinden kombi onarımına ve acil durum tesisat hizmetlerine kadar, yüksek eğitimli uzmanlarımız yardımınıza hazır. Size her seferinde üstün sıhhi tesisat hizmetleri sunmak için kazısız kanalizasyon onarımı ve en son teknoloji dahil olmak üzere gelişmiş tekniklere güveniyoruz. İşimizin arkasında duruyoruz ve işi hızlı bir şekilde halletmek için fazladan yol kat ediyoruz, böylece hızlı çözümlerle evinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

 

Şu anda ciddi şekilde tıkanmış bir tahliye ile uğraşıyor olsanız da kombinizin bozuk olabileceğinden şüpheleniyor veya rutin bir bakım hizmeti planlayarak gelecekteki sorunları önlemek istiyorsanız, acil durum tesisatçılarımız size yardımcı olmaya hazırdır.

 

Çayyolu’nda Tesisat Hizmetlerimiz Nedir?

 

Firmamız birçok konuda tesisat hizmeti sağlamaktadır. Aşağıda listelediğimiz üzere hizmetlerimizi görebilirsiniz.

 

 • Kanalizasyon hattı onarımı
 • Kanalizasyon hattı kurulumu
 • Kanalizasyon hattı değişimi
 • Komple kanal temizleme hizmetleri
 • Sıhhi tesisat sistemi denetimleri
 • Kapsamlı su tesisatı onarımları
 • Yeni sıhhi tesisat sistemi kurulumu
 • Rutin bakım hizmetleri
 • Su ısıtıcısı onarımı ve değişimi
 • Gazlı ve Elektrikli Kombi Tamiri
 • Gaz ve Elektrikli Su Değişimi
 • Gaz ve Elektrik Su Tesisatı

 

Hanelerin karşılaştığı su tesisatı sorunlarının çoğu, hızlı ve kalıcı çözümler gerektirir. Örneğin, tıkalı bir drenaj borusu, bir binada kurulu olan tüm sıhhi tesisat sistemini kötü bir şekilde etkileyebilir. Bu nedenle küçük sorunların bile derhal düzeltilmesi gerekir.

 

Evinizdeki sıhhi tesisat sisteminin yaşam döngüsü, duvarlarınızın arkasındaki boruların türüne bağlı olarak değişecektir. Renksiz alçıpan veya ıslak zeminler fark ederseniz, mülkünüzde kırık bir su borusu olabilir. Kanalizasyon veya su hattı onarım randevusu almak için Çayyolu tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Gazlı ve elektrikle çalışan kombiler, daha soğuk mevsimlerde sizi sıcak tutan evinizin önemli bir işlevidir. Şofbeniniz sızdırıyorsa veya ses çıkarıyorsa, su ısıtıcısı tamiri veya montajı için sıhhi tesisat şirketimizdeki teknisyenleri arayın.

 

Çayyolu Kanal Temizliği

 

Bir sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç duyulmasının en temel nedenlerinden biri de kanal tıkanıklığı açma sorunudur. Müdahale edilmediğinde çok büyük sorunlara yol açabilmektedir. Uygun şekilde müdahale edilmediği takdirde ciddi tıkanıklıklara dönüşebilecek önemli miktarda döküntü ve pislik burada kalabilir.

 

Çayyolu Su Sızıntısı

 

Bu aynı zamanda herhangi bir tesisatçının sunması beklenen öncelikli hizmetler arasındadır. Çeşitli boru tesisatı ve sızıntı sorunlarını ele almak için eğitilmişlerdir. Düzeltilmesi gereken sızıntı için klasik yöntemlerin yerine modern, teknolojik yöntemler kullanılmalıdır. Bu şekilde noktasal bir şekilde kırmadan dökmeden sorun çözülecektir.

 

Çayyolu Kanalizasyon Onarımı

 

Kanalizasyon sorunları profesyonel bir şekilde çözülmesi gereken sorunlardandır. Kanalizasyonunuzda kötü kokular, yavaş su akıntısı ve olağandışı sesler duyarsanız, yapmanız gereken tek şey, yalnızca konuya bakmakla kalmayıp aynı zamanda sizin için düzeltmesini sağlamak için uzman bir sıhhi tesisat hizmeti almaktır.

 

Çayyolu Kombi Sorunları

 

Kombi sistemiyle ilgili sorun yaşarsanız, bir tesisatçıdan sorunu sizin için çözmesini isteyebilirsiniz. İster daha az sıcak su temin ettiğiniz için olsun, ister sisteminiz suyunuzu hiç ısıtmıyor olsun bu sorunu deneyimli bir tesisatçı ile çözebilirsiniz.

 

Bulunduğunuz yerde birkaç tesisat uzmanı olabilir. Ancak hepsi iş için doğru seçim olmayabilir. Ne arayacağınızı bilin ve profesyonelleri diğerlerinden ayıran bazı kriterlerin olduğunu bilin. Bu şekilde, sıhhi tesisat sorunlarınızı sizin için çözen güvenilir profesyonellere sahip olursunuz. Çayyolu tesisat olarak tüm tesisat sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

İnternette size ne yapmanız gerektiğini gösteren bir eğitim bulsanız bile, bu bilgilerle çalışmaya başlamamalısınız çünkü aynı model ya da yazılımla çalışıp çalışmadığınızı söylemek mümkün değil. Ünitenizi açıp yanlış bir şey yaparsanız, sonunda tamir ettirmek size daha pahalıya mal olabilir. En başta bir uzmanı ararsanız, genellikle daha ucuzdur çünkü sorunları nerede arayacaklarını bilirler ve bunlarla ilgilenecek araçlara sahip olurlar.

 

Gelişmiş araçlar ve ekipmanlar, profesyonel sıhhi tesisat işlerini daha rahat ve daha etkili hale getirdi. Yakınınızdaki en iyi sıhhi tesisat hizmetleri sağlayıcısını arıyorsanız, en son teknoloji ürünü araç ve gereçlere sahip olan, size en uygun olanıdır.

 

Doğru aletlere sahip uzmanlar, sıhhi tesisat işlerini doğru ekipmanla daha kısa sürede, hassasiyet ve doğrulukla yapabilirler.

 

Çayyolu sıhhi tesisat personelinin müdahale süresi sadece maliyet etkinliği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mülke ve diğer değerli eşyalara minimum zarar vaat eder. Hızlı eylem, bir şirketin bir acil durum çağrısına yanıt verme ve evinize minimum sürede ulaşma becerisidir.

 

Tesisat uzmanları, durumu hızlı ve doğru bir şekilde idare edebilmeleri için tam olarak hazırlıklı gelmelidirler. Bu durum minimum suyun boşa harcanmasını ve sorunun yerinde çözülmesini sağlayacaktır.

 

Eksiksiz hizmet yelpazesine sahip sıhhi tesisat şirketleri, tesisat armatürlerinin ve genel sistemlerin montajı, onarımı ve değiştirilmesi dahil olmak üzere her üç hizmet türünü de sunar. Tüm bu hizmetlere sahip bir şirket, size tam teminat verebilir.

 

Çayyolu tesisat eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunar ve sorun ne olursa olsun sizi veya evinizi gözetimsiz bırakmaz. Uzman teknisyenlerimiz, evinizin yıl boyunca konforlu kalmasını sağlamak için aynı gün hizmetleri ve ertesi gün kurulumları gerçekleştirebilir. İster ciddi bir su tesisatı sorunu, ister bozuk bir klima veya bir ısınma sorunu ile uğraşıyor olun, istediğiniz fiyata ihtiyacınız olan yüksek kaliteli hizmet için Çayyolu Tesisat firmasına güvenebilirsiniz.

 

Çayyolu sıhhi tesisat sisteminizin ömrünü uzatmak ve evinizde her şeyin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak için bakım çok önemlidir. Düzenli bir bakım kontrolüne veya kapsamlı bir temizliğe ihtiyacınız varsa profesyonel tesisatçılar ile iletişime geçin. Uygun maliyetlerle kaliteli hizmet sunmayla biliniyoruz. Nazik çalışanları kaliteli işçilikle birleştirerek ömür boyu sürecek tesisatçınız olmaya çalışıyoruz. Sisteminizi sadece kısmen temizlemiyoruz ve minimum miktarda iş yapmıyoruz; bunun yerine, evinizin sıhhi tesisat sistemini tamamen değerlendiriyor ve programınıza göre kapsamlı temizlik ve bakım kontrolleri sağlıyoruz!

 

Diğer sıhhi tesisat hizmetlerinin aksine, işimiz bittiğinde ortalığı dağıtmayız. Evinizi bulduğumuz gibi terk ediyoruz ve evinize saygılı davranmaya özen gösteriyoruz. Bakım kontrolünü gerçekleştirirken sizinle açık bir şekilde iletişim kuracak ve gördüğümüz sorunları paylaşacağız. İhtiyacınız olmayan bir hizmeti asla zorlamayacağız, bunun yerine size seçeneklerinizi sunacağız, böylece hangi onarımları veya diğer hizmetleri yapmak istediğinize dair siz de doğru bir şekilde karar verebilirsiniz. Genel kanalizasyon bakım hizmetlerimiz, tıkanmaları ve daha fazla hasarı önlerken, borularınızdaki hasar veren malzemeleri dezenfekte eder, korur ve onları temizler.

 

Çayyolu sıhhi tesisat bakımı uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar ve tesisatınızın uzun ömürlülüğünü ve verimliliğini sağlar. Düşük tercih edilen fiyatlandırma, öncelikli planlama ve diğer avantajlar için bizi arayın.

 

Soğuk kış ayları hızla yaklaşıyor ve evdeki, genellikle çok geç olana kadar düşünülmeyen eşyalara odaklanmanın zamanı geldi: su tesisatı ve ısıtma. Bireysel olarak, bunlardan herhangi biri bir sorunla karşılaştığında, göz korkutucu bir görev olabilir. Bununla birlikte, kışın kombi çalışmayı durdurursa, tesisatı da etkiler bu nedenle özellikle kış yaklaşırken tesisat sisteminizin bakımını yaptırmanız önem kazanır.

 

Soğuk hava, evin içini ısıtamayacağınız noktaya kadar etkilemeye başlarsa, bu durumda borulara ne yaptığını bir düşünün. Suyu kapatamazsınız çünkü duşlar, bulaşıklar ve yapmanız gereken diğer işler için ihtiyacınız var. Ancak soğuk hava evinizin içine girerken, borularınızda başka hasarlara da neden olabilir.

 

Isıtmanızı onarmak, evinizi sıcak, rahat bir sıcaklıkta tutmanız ve borularınızın ciddi sorunlar yaşamasını önleyeceğiniz anlamına gelir. Hala karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar var, ancak yetenekli bir tesisatçıya hava soğumadan önce bir bakım yaptırmak ya da kontrol ettirmek, duruma yardımcı olmanın ve daha fazla hasarı önlemenin bir yoludur.

 

Çayyolu tesisat olarak, müşterilerimizin yıl boyunca zarar görmeden geçmeleri gereken çalışan sıhhi tesisat ve ısıtma sistemlerine sahip olmalarını sağlıyoruz. Amacımız, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda onarım veya değiştirme hizmetleri sağlamaya yardımcı olmaktır.

 

Isıtıcı veya sıhhi tesisat sorunlarıyla karşılaşıyorsanız, ekibimizin onarımları doğru şekilde yaptıracağına güvenin. Kendi evinizde rahatsız olmak istemezsiniz. Sorunu değerlendirelim, ihtiyacınız olan onarımları önerelim ve evinizin tekrar normal şekilde çalışmasına yardımcı olalım.

 

Tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Patlamış borulardan ciddi tuvalet tıkanıklıklarına ve kombi arızalarına kadar, yüksek eğitimli tesisatçılarımız her türlü sıhhi tesisat durumuna hızlı ve etkili bir şekilde hitap edebilir. Tuvaletin sifonu çekmiyorsa veya evinizde sıcak su bulamadığınızda, bu sadece can sıkıcı değil; aslında ciddi bir sağlık tehlikesi olabilir. Onarımları, etkili ve uzun ömürlü bir çözüm bulabilecek bir uzmana bırakmanız önemlidir.

 

Sonuçta, herkes gerektiği zaman suyun çalışacağına güveniyor. Bu nedenle bir tesisat arızası gündelik yaşantınızı kesintiye uğratır. Hemen ve kalıcı bir şekilde onarılması gerekmektedir. Sadece bu değil, aynı zamanda taşan bir tuvalet, çatlak boru veya üst kattaki banyo sızıntıları, ev sahibi için çürümeye, küflenmeye ve önemli maliyetlere neden olabilir. Ne yazık ki, birçok ev sahibi, acil bir durum olana kadar gerekli tesisat onarımlarını ihmal ediyor. Bazı sıhhi tesisat sorunları önemsiz görünse de yapım aşamasında ciddi acil durumlar olabilir. Çayyolu tesisat olarak sizin için rutin onarımlar yapabiliriz ve bunlar daha ekonomiktir. Sizi gelecekte acil durum su tesisatı arızası masraflarından kurtaracaklardır.

 

Yerel ve güvenilir bir tesisatçı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Her türlü tesisat, tıkanıklık ve temizlik sorununuzda sizin için buradayız. İşiniz hızlı ve doğu bir şekilde yapılır. Aynı zamanda çözümlerimiz her zaman kalıcıdır. Kırmadan dökmeden bir tesisat arızası onarımı istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. En son teknoloji ekipmanları deneyimli uzmanlarımızla kullanıyoruz. Bir tesisatçı geldikten sonra, herhangi bir işe başlamadan önce kesin bir teklif verebilirler. Birden fazla çözüm mevcutsa, devam etmek istediğiniz hizmeti seçebilmeniz için size seçenekler ve bilgiler verilecektir. Bir tesisatçı, probleminizi hızlı bir şekilde çözmek için yanında getirdiği aletleri kullanacağı gibi işi doğru ve eksiksiz bir şekilde de yapacaktır.

 

Eviniz için sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızı çözmek bir numaralı önceliğimizdir. Çoğu zaman, evde karşılaştığınız sıhhi tesisat sorunları sadece yaşam koşullarınızı rahatsız etmekle kalmaz, aynı zamanda evi ve mülkü de tehdit eder. Tesisat sorununuzu hızlı bir şekilde çözmeniz gerektiğini anlıyoruz ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilmek için tek telefonla bize ulaşabilirsiniz. En son ve kanıtlanmış sıhhi tesisat araçlarını ve teknolojilerini kullanan, sıhhi tesisat aynı zamanda doğru yapıldığı konusunda size huzur veren yerel bir tesisat uzmanına ihtiyacınız varsa Çayyolu tesisat hizmetlerini seçebilirsiniz.

 

Firmamız Çayyolu Tesisat, teknolojinin son ürünlerinden olan boru içi kameralı görüntüleme cihazları ile, söz konusu tıkalı olan bölgeyi noktasal yöntemlerle tarar, görüntüleme esnasında tıkayan birikintileri kamera ile dışarıya gösterir, tıkanan tuvaleti, kullanmış olduğumuz cihazlar her türlü gider borularının içini kolaylıkla tarayabilir ve tıkanıklıkların nedenini hızlıca kırmadan bulmamızı sağlar.

 

Özellikle tuvaletlerde yaşadığınız tıkanıklıkların nedenini bulduktan sonra yeniden robot cihazlar kullanılarak tıkanıklık açılmaktadır. Eğer şehir şebekesine bağlı logar bağlantılı bir tıkanıklık varsa firmamız bunun için de hızlıca çözüm üretecek ve kanalizasyon tıkanıklık hizmeti ile sağlıklı bir şekilde temiz suyunuza kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Hızlı ve kalıcı tesisat çözümleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çayyolu Doğalgazlı Şofben

 

Çayyolu doğalgazlı şofben nasıl çalışır? En basit ifadeyle, bir gazlı su ısıtıcısı, termostat onu etkinleştirmek için tetiklediğinde başlar.

 

Çayyolu doğalgazlı şofben, daha soğuk mevsimlerde sizi sıcak tutan evinizin önemli bir işlevidir. Ama nasıl işliyor? En basit ifadeyle, bir gazlı su ısıtıcısı, termostat onu etkinleştirmek için tetiklediğinde başlar.

 

Oradan fırın vanası açılacak ve brülörlere doğalgaz sağlayacaktır. Sonuç olarak, üfleyici çalışır ve pilot ışık, yanma odası içindeki brülörü ateşler. Bu, fırının ısıtıcı eşanjöründe ısı üretir. Hava istenen sıcaklığa ısıtıldıktan sonra, hava kanal sistemi aracılığıyla evinizin odalarına iletilecektir. Gazlı su ısıtıcısı, ayarlandığı sıcaklığa ulaşana kadar bu şekilde çalışmaya devam edecektir. Ardından termostat gazlı su ısıtıcısına kapanması için sinyal verecektir.

 

Burada yaşanacak bir arıza tüm evinizi ilgilendiren bir arıza olacaktır. Bu nedenle de herhangi bir sıhhi tesisat sorunu yaşıyorsanız geç kalmadan önlem almanız gerekmektedir.

 

Bir sıhhi tesisat ağı, her armatürün iyi durumda olduğundan emin olmak için düzenli ve dikkatli bir inceleme gerektirir. Ayrıca uygun fiyatlı denetim ve bakım hizmetleri de sağlıyoruz. Bu hizmetlerin amacı sıhhi tesisat altyapınızın ömrünü ve verimini artırmaktır. Ayrıca, düzenli bir inceleme, zamanında düzeltilmezse kanalizasyon borularında ve temellerde büyük hasarlara neden olabilecek gizli arızaların izlenmesine yardımcı olur. Uygun araçlar ve teknikler gerektirdiğinden deneyimsiz biriyle çalışmak çok iyi bir fikir değildir. Bu nedenle, yalnızca bir telefon uzağında güvenilir bir bakım hizmeti uzmanına sahip olduğunuzdan emin olun.

 

Sıhhi tesisat çok teknik bir iş olduğundan, kapsamlı bir eğitim ve uyum kesinlikle gereklidir. Tesisat uzmanlarından oluşan bir ekip, geçerli standartlar ve yasalar konusunda her zaman güncel kalır. Sıhhi tesisat hizmetleri söz konusu olduğunda, standartlara ve düzenlemelere sıkı sıkıya bağlı kalmak gereklidir; İzlenmesi gereken bazı düzenleyici süreçler vardır. Profesyonel olarak eğitilmiş çalışan ekibimiz tüm sıhhi tesisat standartlarının farkındadır.

 

Tesisatınız söz konusu olduğunda, hata payı çok azdır. Evinizi su basması, temelinizi yıkmak veya emeklerinizi boşa harcamak için tek yapmanız gereken basit bir hata olabilir. Kaliteli sıhhi tesisat hizmetleri mülkünüzün geleceğine yapılan bir yatırım olsa da bu, işi doğru yapmak için büyük paralar ödemeniz anlamına gelmez.

 

Çayyolu tesisat hem ev sahiplerine hem de ticari mülk sahiplerine uzman hizmetler sunmaktadır. Özelleştirilmiş çözümler oluşturmak için müşterilerle birlikte çalışarak hizmeti uygun fiyatlı tutuyoruz.

 

Modern ekipman ve tekniklerle kırmadan dökmeden arıza analizi yapıyoruz. 7/24 acil konut hizmeti ile sorunlarınıza anında müdahale ediyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.