• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
907 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Çayyolu Mahallesi
 • TELEFON: KİRALIK! 05427165898
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Sürücü Kursu

Firmamız, ehliyet alma sürecini kapsayan direksiyon dersleri, evrak hazırlama, başvuru yapma gibi tüm konularda öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Çayyolu Ehliyet Kursları firmaları arasında olan firmamız; kursa kaydolmuş her öğrencimizi trafikte ahlaklı, dikkatli ve özgüvenli bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyor ve bunu bir ilke edinerek eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kursumuzun işleyişine göre; sizler için uygun hale getirilmiş sınıflarımızda alacağınız teorik eğitimden sonra direksiyon derslerine geçiyoruz.

Uzman eğitimci kadromuz tarafından trafiğe çıkacak donanımda ve bilgide olacağınız süreye kadar teorik eğitimlerinizi ve simülasyon eğitimlerinizi tamamlıyor, ardından trafikte bilinçli birer sürücü olarak yer almanız için direksiyon derslerinizi tamamlıyorsunuz. Kursumuzda B (otomobil), B (engelli), B (otomatik), A1-A2-A (motosiklet), D(otobüs), C(kamyon), CE (tır, çekici) sınıflarında sürücü belgeleri verilmekte.

İlkyardım, trafik ve çevre bilgisi, motor ve araç tekniği ile trafik adabı konularından oluşan sınavınıza girmeden önce gerek kursumuzdan temin edebileceğiniz kitapçıklarla, gerekse eğitimlerimizle sınava hazır olacaksınız. Ehliyet sınavında 4 yanlış bir doğruyu götürmediğinden, en az 35 soru yaparak 70 puan alarak barajı geçmeniz beklenmektedir.

Kursumuz yazılı sınavda da öğrencilerinin her zaman yüksek puanlar alarak başarılı olmasını amaçlamaktadır. Çünkü Çayyolu Sürücü Kursu her zaman öğrencilerinin trafikte bilgili, özgüvenli ve saygılı sürücüler olmasını ilk hedefi olarak görmüştür. Animasyon destekli, görsel ve işitsel materyallerle trafiğe çıkmadan önceki stresinizi en aza indirmeyi planlıyor ve buna yönelik teorik derslerle siz öğrencilerimizi kalabalık olmayan, klimalı sınıflarda karşılıyoruz.

Yazılı sınavınızın ardından akışkan trafikte alacağınız direksiyon derslerinde de; eğitimcilerimiz tarafından gerekli her ayrıntıyı öğrenecek ve gerçek bir sürücü olma adına çalışmalarınıza başlayacaksınız. Eğitimcilerimiz, sizler trafiğe çıkabilecek yetkinlikte olana kadar sizlere direksiyon, motor, park hakkında gerekli eğitimleri verecekler ve bol bol pratik yapacaksınız.

Ayrıca; ehliyeti olduğu halde araç kullanmakta zorlanan ya da trafikte strese giren bireyler için, şehir içi ve şehir dışı trafiğine uyum sağlama adına direksiyon dersleri de vermekteyiz. Bu direksiyon dersleri, ehliyet türünüze uygun araçlarda ve uzman eğitimci kadromuz tarafınca verilmektedir.

Çayyolu Sürücü Kursu Kayıt İçin Gerekli Evraklar

Elbette ehliyet almadan önce, bir sürücü kursuna kaydolmak için de gerekli bazı prosedürleri tamamlamanız gerekiyor. Bunlardan ilki, kursumuza kaydolmanız için gerekli evrakların tarafımızca teslim alınması ve işlenmesi olacak.

Ehliyet almak için gireceğiniz merkezi sistem sınavınızdan önce deneme sınavlarına girerek de, sınav öncesi stresini azaltmada sizlere yardımcı olan Çayyolu Sürücü Kursu olarak; kayıt için şu evraklara ihtiyaç duymaktayız:

 • Nüfus cüzdanı ya da kimlik belgesinin aslı ve fotokopisi
 • İkametgah Belgesi
 • Diploma veya Öğrenci Belgesi (e-devlet çıktısı da olabilir.)
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Sabıka kaydının bulunmadığına dair bir evrak
 • Sağlık Raporu
 • Son altı ay içerisinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf (biyometrik)

Not: Belirtilen evrakları kursumuz tarafınca e-devlet çıktısı olarak da alabilirsiniz.

Çayyolu Sürücü Kursu Fiyatları

Firmamızdan ehliyet alımı için talep edilen fiyatlar, istenen sertifika, ders ve ders saatlerine göre değişkenlik göstermekte olup her yıl değişmektedir. 2021 yılı Çayyolu Sürücü Kursu fiyatlarımızı için firma menümüzdeki haberler kısmına ziyaret ederek öğrenebilir veya bizleri arayarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Çayyolu Sürücü Kursu İletişim

Çayyolu Ehliyet Kursumuzun iletişim ve adres bilgileri firmamızın en üst kısmında yer almaktadır. Ayrıca Çayyolu Sürücü Kursu yol tarifi almak isterseniz eğer alt kısma sizin için harita koyduk. Eğer mobilden bu sayfamızı ziyaret ettiyseniz haritadan bir tıkla yol tarifi alabilir bizimle iletişim kurmadan adresimize kadar zahmetsizce gelebilir, firmamıza çayımızı kahvemizi yudumlarken A’dan Z’ye detaylı bilgileri tarafımızdan alabilirsiniz..

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Kemal Korkmaz 28 Şubat 2021 10:07 CEVAPLA

  Merhabalar öncelikle firmaya teşekkür etmek istiyorum ehliyet almamı sağladıkları için tüm eğitimlerimi burada sağladım güler yüzlü çalışanları ile çok hızlı bir şekilde ehliyetimi aldım herkese tavsiye ederim