• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
578 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çayyolu Mahallesi
  • TELEFON: Kiralık!
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Sineklik

Çayyolu sineklik firması, her türlü daire, villa, müstakil ev, iş yeri, vb. yapılar için tercih edebileceğiniz, müşteri memnuniyetini önemseyen hizmetleri bünyesinde barındıran firmalardan birisidir. Bilindiği üzere sineklik, yaşam standartlarını ve konforu artıran önemli bir uygulamadır. Sineklik olmayan yapılar, özellikle yaz aylarında sinek, sivrisinek, böcek, vb. haşerelere karşı korunmasız olur ve hane halkının konforunu olumsuz yönde etkiler. Fakat sineklik olan yapılarda bu tür durumlar söz konusu değildir.

Çayyolu Sineklik Hizmeti

Evleriniz veya iş yerleriniz için tercih edebileceğiniz sineklik hizmeti, tek bir ürün veya modeli kapsamamaktadır. Birçok farklı sineklik çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Pileli sineklik, menteşeli sineklik, akordiyen sineklik, plise sineklik, stor sineklik gibi hem iç mekanlarda ve kapılarda hem de pencerelerde ve dış mekanlarda tercih edilebilecek modelleri içermektedir. İhtiyacınız olan ürünlere ve modellere; Çayyolu sineklik firması aracılığıyla ulaşabilir, uygun fiyat, hızlı hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Çayyolu Sineklik Fiyatları

Çayyolu sineklik fiyatları, tercih edeceğiniz sineklik modeline, pencere veya kapılar için en/boy ölçülerine, kaç adet pencere veya kapıya uygulanacağına, menteşeli veya farklı bir aparat içerip içermediğine göre değişebilmektedir. Çayyolu sineklik firmasını arayarak evleriniz veya iş yerleriniz için detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz. Sineklikler çabuk yıpranan bir ürün değildir. Evlerinize uygulandıktan sonra yıllar geçse bile ilk gün ki gibi dayanıklılığını korur ve sizi dış ortamdan gelen haşerelere karşı savunmasız bırakmaz.

Sineklik, aynı zamanda kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanları olan aileler için de yaygın olarak tercih edilmektedir. Bunun sebebi, evcil hayvanların hem müstakil evlerde hem de apartman dairelerinde ve çok katlı konutlarda korunmasını sağlamaktır. Sık sık duyduğumuz evden kaçan kediler, camdan uçan kuşlar gibi haberler; artık sineklik uygulamaları ile tarih oluyor. Çayyolu sineklik firmasını tercih ederek evinizde kafanız rahat, konforlu bir şekilde yaşam sürebilirsiniz.

Çayyolu Pencere Sineklik

Pencerelerde, mekanların havalandırılması esnasında dışarıdan uçarak, yürüyerek veya zıplayarak giren haşerelerin içeriye girmelerine engel olmak için tasarlanan, havanın geçişine engel olmayan, çok ince tel benzeri bir malzeme ile şerit şerit döşenen malzemelere sineklik denir. Çayyolu pencere sineklik hizmeti ile perde sistemlerine de uyarlanabilen kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çayyolu Kapı Sineklik

Kapı sineklik sistemleri; pimapen, ahşap, demir, ahşap, cam, dış cephe ve iç cephe gibi çeşitli uygulamalarda kullanılan ve rahatlıkla tüm malzemelere monte edilebilen bir sistemdir. Model, ölçü, renk, monte özelliği, menteşe özelliği gibi kriterlere göre Çayyolu sineklik fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kapı sineklik ücretleri, pencere sineklik ücretlerine göre nispeten biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi ise kapıların ölçülerinin pencerelerden geniş olmasıdır. Sineklik modeller, renk çeşitleri, fiyatları, kurulum ve montaj bilgileri gibi detaylar için firmamızla iletişime  geçebilirsiniz.

Sineklik Çeşitleri

Farklı kullanım alanı ve estetik çeşitlilik sunan sineklikler; çok çeşitli modellere sahiptir. Plise sineklik ve lise sineklikler modern ev dekorasyonunda son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden birisidir. Fakat tüm modeller, iç ortamdan dış ortama olan görüşü etkilemez, içeriye havanın girmesine mani olmaz ve iç ortamın dışarıya bakan manzarasını etkilemez.

Pileli Sineklik: Tül görünümü ile şık ve dekoratif bir özellik sunan pileli sineklikler, kolay kullanımı, ekonomik olması ve haşerelerin iç ortama girmesini engelleyebilen özellikte olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Stor Sineklik: Oldukça geniş bir kullanım alanı sunan stor sineklikler, şık bir tasarım ürünü olarak dikkat çekmektedir. Hem pencerelerde, hem de kapılarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu sistemlerde yayla kurma mekanizması da mevcuttur. Talebe göre kullanılmadığında veya sinekliği pasif konuma getirmek istediğinizde; hafif ve kolay bir al hareketi ile kapanmaktadır.

Sürme Sineklik: Kapı ve pencerelerin çerçevelerine monte edilebilen ve tekerlekler sayesinde sağa ve sola kaydırmak suretiyle hareket ettirilebilen, bir kasa içinde yer alan modern sineklik çeşitlerindendir. Tüm hava koşullarına dayanıklı bir üründür.

Menteşeli Sineklik: Çerçeveli üretilen sineklik modellerinden birisidir. Normal bir kullanımda 10 yıla kadar dayanıklılığa sahiptir. Sinelik çerçevesinde bulunan tutacaklar sayesinde, dilediğiniz zaman mekanik olarak açıp kapatabilirsiniz. Menteşeli sineklik modelleri bir kasa ve çerçeve ile kapıların kenarlarına tutturulmaktadır. Kullanımı kolay, dayanıklı, kaliteli, sınırsız renk seçeneği olan modellerdendir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.