• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,057 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çayyolu Mahallesi
  • TELEFON: KİRALIK! 05427165898
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Sigorta

Trafik sigortası, konut sigortası, deprem sigortası, kasko, hayat sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası ve tarım sigortası gibi hizmetleri bünyesinde barındıran Çayyolu Sigorta, müşterileri, iş ortakları ve toplumla olan ilişkilerini ön planda tutmaktadır. Sigorta hizmetlerinde uygun fiyat, geniş kapsam ve müşteri odaklı politikalarla adından bahsettiren sigorta acenteliğimiz, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bağlı Çayyolu mahallesinde faaliyet göstermektedir.

Çayyolu Sigorta Şirketi Olarak Hizmetlerimiz:

Sigortacılık alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Çayyolu Sigorta, kuruluşundan bugüne kadar başarı ile sunduğu hizmetler neticesinde hem yerel hem bölgesel hem de ulusal düzeyde önemli başarılara imza atmıştır. İşbirliği içerisinde bulunduğu tüm müşterilere, kurum ve kuruluşlara tesis edilen güven ve sürdürülebilir çalışma anlayışıyla nitelikli sigorta hizmetleri geliştirmektedir. Çayyolu Sigorta şirketinin başlıca hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:

Trafik Sigortası

Çayyolu Sigorta şirketimizin temel sigorta hizmetlerinden birisi olan trafik sigortası, poliçede belirtilen motorlu araçların işletilmesi esnasında, kişinin yaralanması, ölmesi veya malının zarara uğramış olması neticesinde, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu kapsamında, işletenin dahil olduğu hukuki sorumlulukla zorunlu trafik sigorta limitleri çerçevesinde temin eder.

Herhangi bir araç arızası veya kazası durumunda, römork veya yarı römorkların ya da çekilen bir aracın neden olduğu zararlar; çekici aracın sigortası kapsamında girmektedir. Fakat, insan taşımacılığında kullanılan römorklar, poliçede ek bir özel şart bulunuyorsa sigorta kapsamına girmektedir.

Çayyolu trafik sigortası kapsamı ve diğer detaylar hakkında sayfamızda belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz soruları bize iletebilirsiniz.

Konut Sigortası

Konut sahiplerini ilgilendiren ve en önemli sigorta poliçelerinin başında gelen konut sigortaları, geniş bir teminat kapsamını ele almaktadır. Buna göre yangın, infilak, fırtına, halk hareketleri, kötü niyetli saldırılar, yer kayması, kar ağırlığı, kara – hava ve deniz taşıtlarının çarpması, hırsızlık, dahili su, duman, kira kaybı, enkaz kaldırma masrafları, yangın mali mesuliyeti, elektronik cihaz teminatı, sabit dekorasyon, kapkaç, yankesicilik, vb. teminatları kapsamaktadır. Ayrıca konut adaptasyonu, deprem (isteğe bağlı bir teminattır ve sigortalı şahsın isteği üzerine poliçeye eklenebilmektedir), sınırsız ve limitsiz ev yardım hizmetleri de Çayyolu konut sigortası dahilindedir.

Konut sigortası ile ilgili merak ettiğiniz konular ve diğer detaylar için yukarıda belirtilen telefon numaralarından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Deprem Sigortası (DASK)

Can ve mal kaybına neden olan doğal afetlerden birisi olan deprem nedeniyle meydana gelen bina hasarlarınızı deprem sigortası güvence altına almaktadır. DASK, zorunlu bir sigorta türüdür. 587 sayılı Zorunlu Deprem sigortasına ilişkin KHK’nın ikinci maddesi gereğince evinizi depreme karşı teminat alma konusunda zorunluluk bulunmaktadır. Sigortanın kapsamı; deprem nedeniyle oluşabilecek yangın, infilak, yer kayması ve binalarda oluşabilecek diğer hasarları içine almaktadır. Bu hasarlar; ana duvarlar, temeller, binada yer alan bağımsız alanları birbirinden ayıran duvarlar, taban ve tavan, sahanlık ve merdivenler, çatılar, bacalar ve koridorlar gibi bölümleri konu alır. DASK tarafından, poliçede belirtilen sigorta miktarına kadar teminat sağlanmaktadır.

Çayyolu deprem sigortası, kapsamı ve diğer detaylar ile ilgili bize ulaşarak aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

Sağlık Sigortası

İnsanın sahip olduğu en değerli varlığı şüphesiz sağlıdır. Genel sağlık sigortasının haricinde özel olarak sunulan sağlık sigortaları ile kaliteli sağlık hizmetlerinden faydalanma imkanı sağlanmaktadır. Uygun bütçe seçenekleri ve geniş kapsam ile kendinize ayıracağınız en önemli yatırım olan özel sağlık sigortası, Çayyolu Sigorta Acentesi olarak tarafımızca karşılanmaktadır.

Ani ve beklenmedik durumlara karşı, bütçenizi sarsmayacak ücretlerle sağlığınızı güvence altına almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anlaşmalı ve anlaşmasız olarak kurumlar arasında ayrım yapılmaksızın herhangi bir kurum seçme özgürlüğünüz bulunuyor. Sağlık sigortası 64 yaşını doldurmamış tüm vatandaşlarımıza uygulanabilmektedir. Yurt içinde geçerli bir sigorta türüdür. Sigorta kapsamında varlığı bilinmeyen ve doğuştan gelen hastalıkların akut krizler ile ilgili sağlık giderleri, özel sağlık sigortası ile ödenmektedir.

Hayat Sigortası

Kendisi ve değer verdiği kişiler için güvenli bir gelecek hayali kuran herkesi kapsayan hayat sigortası, başınıza gelebilecek tüm risklere karşı bir koruma olarak nitelendirilebilir. Ayrıca hayat sigortası ile belirlenen bir süre neticesinde ek bir ücret ödemeden elinize toplu para geçmesini istemez misiniz? Hayat sigortasının sunduğu bu avantajların tümü Çayyolu Sigorta şirketimiz ile mümkün. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.