• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,858 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çayyolu Mahallesi
  • TELEFON: Bu Alan Kiralık!
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Pet Shop

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir semt olan Çayyolu’nda yer alan Pet Shop mağazası, evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarını giderebileceğiniz, ekonomik fiyatlar ve bol ürün çeşitliliği ile hizmet veren, %100 müşteri memnuniyetini benimseyen bir  iş yeridir. Çayyolu Pet Shop ile iletişime geçmek için sayfamızda yer alan telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Aradığınız, merak ettiğiniz ürünler ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Çayyolu Pet Shop Mağazası

Çayyolu Pet Shop dükkanında küçük dostlarımızın ihtiyaç duyduğu mama, petshop ürünleri, aksesuarlar, diet mama çeşitleri ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Çayyolu Petshop, ülkemizde her geçen gün daha fazla önem kazanan evcil hayvan gıda ve aksesuar sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Evcil hayvanlar, tıpkı biz insanlar gibi pek çok ihtiyaca sahiptir. Aynı şekilde arzuları, duyguları ve hisleri olan bu dostlarımız, her zaman en iyisini ve en sağlıklı ürünleri hak ediyor. Onların neye ihtiyacı olduğunu şüphesiz sahipleri kadar iyi bilen birisi olamaz. Fakat evcil hayvanların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan ürün çeşitliliğine sahip mağazalar bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar sınırlıdır. Bu kapsamda faaliyetlerini zengin ürün çeşitliliği ile gerçekleştiren Çayyolu pet shop, ticari amacından ziyade hayvanların sağlığına, doğasına ve zevklerine uygun ürünlerle Çayyolu semtinde en çok ziyaret edilen işletmelerden birisi haline gelmiştir.

Çayyolu Pet Shop Ürün Grupları

İyi markalar, en kaliteli aksesuarlar, özel üretim kıyafet ve yemler ile faaliyet konusu gereği, şirin dostlarımızın tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Çayyolu Pet Shop; güvenilir ve ekonomik alışverişin bölgedeki en iyi örneğidir. Henüz mağazamızdan alışveriş yapmadan önce sizin ihtiyaçlarınızı biliyor; bünyemize bu amaçla on binlerce ürün ekliyor ve başka bir petshop aramanıza gerek kalmadan tüm ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz.

Evcil Hayvan Mama ve Yemleri

Kedi, köpek, kuş, vb. evcil olma özelliği taşıyan tüm can dostlarımız için alternatifi bol ürünler sunuyoruz. Bu ürünler uluslararası sağlık kuruluşlarından onaylı, güvenilir markalardır ve müşterilerimizin beğendiği ürünlerdir. Siz de evcil hayvanlarınızın gıda ihtiyaçları için Çayyolu pet mağazamızı ziyaret edebilir; ekonomik fiyat politikası ile bütçenizi sarsmayacak şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz soruları, uzman ekibimize yönelterek destek talep edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalıştığımızı, dostlarımızın sağlığını her şeyden fazla önemsediğimizi bilmenizi isteriz.

Pet Aksesuarları

Köpek tasmalarından kedi kumuna, oyuncaklardan ev ve yaşam ürünlerine kadar aradığınız tüm ürünleri bulabileceğiniz Çayyolu Pet Shop mağazamız, 10.000’in üzerinde ürün çeşitliliği ile bölgedeki en iyi evcil hayvan ürünleri noktasıdır. Satın aldığınız aksesuarlarla ilgili yaşadığınız problemler nedeniyle iade, değişim gibi işlemleri sorunsuzca halledebilirsiniz. Mağaza olarak müşterilerimizin memnuniyetini amaçlayarak hizmet veriyor; bu kapsamda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Balık Ürünleri

Her ne kadar evcil hayvan ürün gruplarında çeşitliliğe yer versek de; balık besleyenleri unutmuyor, onların da ihtiyaç duyabilecekleri malzemeleri mağazamızda sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Akvaryum ekipmanları, akvaryum kumları, fanuslar, dekorlar, süsler, bitkiler, balık yemleri, hava motorları, dış filtreler, hava taşları, iç filtreler, sirkülasyon pompaları, üretim filtreleri, vb. pek çok kategoride yer alan ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Balık beslemeye yeni başlayan amatörler için de uzman görüşlerimizle destek oluyoruz. Profesyoneller için de ürün önerilerinde bulunuyor, her koşulda sizlerin yanında yer alıyoruz.

Kuş Ürünleri

Evinde kuş besleyen müşterilerimiz, mağazamızdan evcil dostlarına gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanları temin edebilirler. Kuşlar için mamalar, ek besinler, kafesler, krakerler, gaga taşları, kumlar, vitaminler, takviyeler ve paket yemler gibi ürünlerle onların yaşam alanlarını en iyi şekilde şekillendirebilirler. Çayyolu pet mağazasında satışını yaptığımız kuş ürünlerinin her birisi belirli bir yaşa, belirli bir cinse uygundur. Satın alacağınız ürünler hakkında uzman personelimizden destek alarak, dostunuz için ideal olan marka ve ürünü bulabilirsiniz. Yer verdiğimiz markalar, uluslararası standartlara uygun, sağlıklı, herhangi bir kimyasal madde içermeyen, özel olarak tercih ettiğimiz ürünlerdir.

Siz de evcil hayvanlarınızı yaşam alanlarınızda güvenle beslemek, büyütmek, arkadaşlık etmek istiyorsanız; Çayyolu’nda faaliyet gösteren mağazamıza gelebilir, dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Bu sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak satın almak istediğiniz ürünün stok durumunu öğrenebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Mehmet Gürer 26 Aralık 2021 14:29 CEVAPLA

    Harika bir firma elinize sağlık teşekkür ederim >Mehmet Gürer Çayyolu

  • Mehmet Gürer 16 Şubat 2022 16:04 CEVAPLA

    güzel firma hayırlı işler dileriz