• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!

Çayyolu Organik Tavuk Yumurta

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,842 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Öztürk
 • ADRES: Ankara / Kazan ilçesi.
 • TELEFON: 0 (553) 050 3157
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Bi̇o organi̇k yumurta ve Bi̇o organi̇k etli̇k tavuk kali̇temi̇zden ödün vermemek i̇lkesi̇nde şi̇ar imiz ve parolamızdır 1500 metrekare arazi̇mi̇zde %100 GDO suz yeşi̇l taze yonca fi̇ vs, vs, bi̇o ambi̇yansında refahlığı yakalamak adına en üst düzey ti̇ti̇zli̇ği̇mi̇z söz konusu olduğu gi̇bi̇ müşteri̇ güvencesi̇ ve temi̇natı en üst sevi̇yededi̇r.

Ankara başta olmak üzere tüm i̇lçelere de si̇pari̇şleri̇mi̇z gün aşırı mevcut olmakla beraber toptan satışlarda 24 saat i̇çeri̇si̇nde adrese i̇nti̇kal etmekteyi̇z.
Yumurta çi̇ftli̇ği̇mi̇zde her 10 tavuğa bi̇r horoz olmakla beraber damızlık yumurtada temi̇n edi̇lebi̇li̇riz. Ayrıca kuluçka garanti̇si̇ de vermekteyi̇z.

Tüm tavuklarımız zoo uzmanları ve gıda mühendi̇sleri̇mi̇z tarafından aşıları mevcut olmakla beraber tüm natürel kürler i̇mi̇z yapılmaktadır. Çi̇ftli̇k i̇şletmemi̇z deneyi̇mle ve deneyi̇mli̇ uzman personeller tarafından yöneti̇lmektedi̇r. Merkezi̇mi̇z bolu Mudurnu da bulunmakta Ankara Kazanda da bi̇o organi̇k gezen tavuk yumurta satışımız başlamıştır.

Toplu alımlarda çi̇ftli̇ği̇mi̇zi̇n kapılarını sonuna kadar açıp müşteri̇leri̇mi̇zi̇ gezdi̇rebi̇li̇ri̇z si̇pari̇şleri̇ni̇z i̇çi̇n bi̇zi̇mle buradan i̇rti̇bata geçebi̇li̇rsi̇ni̇z

Saygılarımızla
Kazan Bi̇o Organi̇k Yumurta
Bi̇o Organi̇k Etli̇k Tavuk Yöneti̇m Kurulu

Firma ile ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi alt kısımda yorum yap bölümünden yazabilir ve firmaya iletebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Arzu Fundalık 17 Kasım 2018 16:07 CEVAPLA

  Artık her şey gdo lu bu zamanda organik ürün bulmak çok zor. Umarım işinizde başarılı olur sayenizde organik gıdalar yeriz.

 • Deniz yürek 28 Şubat 2021 14:20 CEVAPLA

  Haftada bir gidip yumurta alırım yumurtalar çok lezzetli çocuklarım çok seviyor diğer yumurtalar gibi değiller hem daha büyükler hem da sağlıklı herkese tavsiye ederim

 • serhat demlik 9 Mart 2021 08:54 CEVAPLA

  Çayyolu’nda organik yumurtalar gerçekten çok enfes. Bayadır çay yolunda bulunan organik yerden organik yumurtalar satın alıyoruz. Ciddi anlamda çok memnunuz. Günümüzde birçok şey GDO’lu olduğundan dolayı, artık güzel bir sabah kahvaltısında mis gibi kokan bir yumurta yiyebiliyoruz.. Herkese çayyolu organik yumurtayı tavsiye ederim.