• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,096 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çayyolu / Çankaya
  • TELEFON: KİRALIK! 05427165898
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer Epilasyon Nedir?

20 yıla yakın süren çalışmalar neticesinde, ilk olarak 1990’lı yılların sonuna doğru kullanılmaya başlanan lazer epilasyon, vücudumuzda istenmeyen kıl köklerini lazer ışınları yardımı ile yok etmektedir. Merkezimizde yaptırabileceğiniz epilasyon uygulaması, gelişen teknolojinin etkisiyle gelen son yeniliklerden birisidir ve görmek istemediğiniz tüyleri kalıcı olarak yok etmektedir. Aynı zamanda bu sağlıklı bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Günümüzde dünyanın her yerinde uygulanmaya devam eden lazer epilasyonun 3 farklı türü vardır. Bunlar Diode lazer epilasyon, Alexandrite lazer epilasyon ve Nd: yag lazer epilasyon olarak adlandırılmaktadır. Vücut ve ten rengi farklılıkları göz önünde bulundurularak kullanılan bu makinelere neredeyse dünyanın her yerinde ulaşmak mümkün olduğu gibi Ankara bölgesinde bulunan Çayyolu lazer epilasyon merkezlerinde de ulaşmak mümkündür.

Cilt tiplerine göre ayrılan epilasyon yöntemlerinden ilki Diode lazer epilasyondur. Yaklaşık olarak 980 nm dalga boyuna ulaşabilen bir yapısı vardır ve ince tüylerin yok edilmesinde oldukça etkilidir. Bu neticede sık olarak yüz ve boyun bölgelerindeki tüylerde kullanılmaktadır.

Alexandrite lazer epilasyon ise  açık tenli bireylerin ciltlerinde kullanıma uygun bir türdür. Cilde yaklaşık 3 cm mesafeyle 755 nm dalga boyuna sahip atışlar yapılmaktadır ve vücutta herhangi bir iz bırakmamakla birlikte oldukça da hijyenik bir yöntemdir. Bunların yanı sıra Çayyolu lazer epilasyon merkezlerinde bulabileceğiniz bir diğer epilasyon türü de sıklıkla tercih edilen buz lazer olacaktır. Buz lazer, normal epilasyon sürecinin acısız hale gelmesini sağlayan büyük bir gelişme olarak karşımıza çıkmıştır. Makineye buz başlık eklenmesiyle meydana gelen buluş, hem kadınların hem de erkeklerin istemedikleri tüylerinden acısız ve rahat şekilde kurtulmalarının en doğru yoludur.

Çayyolu Lazer ile İstenmeyen Tüylere Son

Çayyolu lazer merkezimizin sunduğu epilasyon hizmeti ile düzenli olarak ağda yaptırmaktan, jilet ve tüy dökücü krem gibi zararlı ve kısa vadede çözüm olan yollardan tamamen kurtulma şansınız bulunmaktadır. Çünkü lazer epilasyon, bedeninizde bulunmasını istemediğiniz tüyleri nazikçe ve leke bırakmadan pürüzsüz şekilde yok etmektedir. Vücut tipiniz ve kıl kökü yapınıza bağlı olarak belirlenen seanslar sonucunda tüylerinizden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır

Tüm vücut bölgeleriniz için kullanabileceğiniz bir yöntem olması, buz lazeri daha da özel bir buluş haline getirmektedir. Çünkü bacak, kol, koltuk altı ve sırt gibi geniş bölgelerin yanı sıra; yüz, karın – göbek ve genital bölge gibi hassas yüzeylerde de kullanımı mümkündür ve oldukça hızlı aynı zamanda acısız sonuç vermektedir. Ayrıca karın, sırt ve yüz bölgesinde bulunan tüyler diğer bölgelere oranla daha ince ve yumuşak yapılı olduğundan en kolay şekilde yok edilen tüyler arasındadır. Özellikle kadınların tercih ettiği ve oldukça faydalı olan bu uygulamaya Ankara bölgesinde iseniz, Çayyolu lazer epilasyon salonumuza uğrayarak ulaşabilir ve tüylerinizden sonsuza dek kurtulma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Lazer Epilasyonun Faydaları Nelerdir?

Vücut tipi ve kıl köklerinizin yapısına göre belirlenen seanslar neticesinde uygulanan lazer epilasyonun birçok faydası bulunmaktadır. Öncelikle ekonomik olarak sizleri düzenli olarak yaptırdığınız ağdalardan veya sürekli olarak satın aldığınız jilet, tüy dökücü krem gibi masraflardan kurtarmaktadır. Yani hayat boyu bu ürünlere para vermek yerine, bir defalık belirli bir miktar ödeyerek bu masraftan kurtulmanız mümkündür. Fiyat konusu ise merkezler arasında farklılık göstermektedir. Bu fiyatları ortalama bir seviyede tutmakla birlikte her epilasyon merkezi kendisi belirlemektedir. Bölgenizde bulunan Çayyolu lazer epilasyon merkezi ile görüşme sağlayarak, uygulama yaptıracağınız bölgeler doğrultusunda bir fiyat bilgisi edinmeniz mümkün olacaktır.

Bu uygulamanın bir diğer faydası ise özellikle yaz aylarında tüy sorunu ile uğraşmanıza son vermektir. Bu sayede tatile gittiğinizde veya şort, elbise, etek gibi teninizin görüneceği kıyafetler giydiğinizde aklınızda acaba tüylerim görünüyor mu sorusunun kalmayacak olmasıdır ki bu neredeyse her kadının hayal ettiği bir durumdur.

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Seans aralıklarının en az 4 en fazla 8 hafta aralığında tutulması gerekmektedir.
  • Güneşten bronzlaşmış tene lazer uygulaması yapılmamaktadır. Çünkü ciltte lekelere sebep olabilir.
  • Seans sonrası bölgelerin güneşle teması engellenmeli veya yüksek faktörlü güneş kremleri kullanılmalıdır.
  • Lazer uygulanacak cildin temiz olması gerekmektedir.

Bu ve buna benzer maddeler doğrultusunda çalışan Çayyolu lazer epilasyon kliniğimiz hafta içi ve hafta sonu sizlere profesyonel ekip ve ekipmanları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.