• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,811 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Barış Acar
 • ADRES: Konutkent Mah. 3028. Cad. No:2C/221 West Gate Rezidans Avm. Çankaya / Ankara
 • TELEFON: 0312 242 12 55
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Kamera Sistemleri Arıza, Bakım ve Montajı

ANKARA TURKO BİLİŞİM BİLGİSAYAR GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Gün geçtikçe dünyada teknoloji öyle hızlı gelişiyor ki teknoloji ile iç içe olan bizler bile gün geliyor takip edemiyor geride kalıyoruz. Teknoloji denince de akla gelen ilk ürünlerden biri de kameralar diyebiliriz, Evet kameralar günümüzde teknoloji açısında büyük önem taşıyor, Cep telefonlarında, bilgisayarlarda, televizyonlarda, araç içlerinde,  araç tamponlarında ve bir çok insansız araçlarda diye sıralayarak daha bir sürü yerde kullanıldığını yazabiliriz.

Cayyolu Kamera Sistemleri

Güvenliğiniz İçin Önemli Bir Sistem

Dünya nüfusunun hızlı artışı suç oranın da katlanarak artmasına ve durdurulamaz hale gelmesine sebep oluyor, dolayısıyla kolluk kuvvetlerinin fiziki gücü, suç oranının düşürülmesin de yetersiz kalabilmekte, tam da bu durumda ihtiyaç duyulan Güvenlik Kamera sistemleri devreye giriyor ve günümüzde bu probleme oldukça hızlı cevap veriyor.

Kameranın olduğu yerde problem çıkması neredeyse kameranın olmadığı yerde yarı yarıya diyebiliriz, düşününün bir mekanda biri hırsızlık yapacak ama her tarafta kameralar var ve bu hırsız bu kameraları gördüğünde %90 eyleminden vazgeçer veya bu eylemi gerçekleştirir ama tabi sonucu her zaman asayiş berkemal olur 🙂 günümüzde çalışmayan kamera görünümlü taklit kameralar bile bu eylemlerden vazgeçilmesinde büyük önem taşıyor, caydırıcı kameraları da her yerden bulmanız mümkündür.

Çayyolu Alarm Sistemleri

Güvenlik kamera sistemlerinin ne kadar önemli olduğundan biraz bahsettik, kamera dışında önemli olan bir diğer teknolojik ürünlerden biri de Alarm Sistemleri;
Alarm ürünleri günümüzde suç oranını yarıdan fazlaya indirgemiş ürünlerdir. Hali hazırda bir çok çeşit alarm sistemi mevcuttur ve sürekli yeni modeller piyasaya çıkmaktadır. Hırsız alarm sistemleri genelde Gayrimenkul taşınmazlar için tasarlanmış, ev, ofis, mağaza veya araçlarda (otomobil vs) kullanılır ve büyük caydırıcılık etkiye sahiptir. Biz de Çayyolu Alarm Sistemleri ni bir çok yerde müşterilerimizin talebi doğrultusunda kurduk ve kullanıma hazır hale getirdik.

cayyolu alarm sistemleri

Kurup teslim etmiş olduğumuz kamera ve alarm sistemlerinde yaşanan arızlarda, müşterilerimiz hangi gün, hangi saat, fark etmez ne zaman ararlar ise o saat hemen problemin giderilmesi için ne gerekiyorsa yapmaktayız.

Velhasıl Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, Türkkonut, Beytepe ve İncek bölgesinde hizmet veren, güvenlik kamerası ve alarm firmamız;  profesyonel, uzman kadromuzla siz değerli bölge halkının güvenlik ihtiyaçlarına çözüm sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü güvenliğiniz bizim için önemli..

Telefon numaralarımıza ve iletişim adresimize yukarıdaki firma bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Mehmet Gürer 13 Aralık 2020 11:49 CEVAPLA

  İşini bilen kaliteli firma hayırlı işleri olsun

 • Doğanay doğa 28 Şubat 2021 13:39 CEVAPLA

  Geçen ay iş yerimin kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri kurulumunu yaptılar çok kısa bir zamanda kurulumu yaptılar ve her türlü aklıma gelebilecek sorunları giderdiler herkese tavsiye ederim

 • Nuh Naci 6 Kasım 2021 15:00 CEVAPLA

  Merhabalar, 2+1a dairemiz için odanın birine bebek bakıcısı için kamera kurdurmayı düşünüyoruz, bebek bakıcı için kamera çeşitleriniz var mıdır internetten izleyebileceğimiz..