• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,281 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çayyolu Düğün Salonu
  • ADRES: Çayyolu Mahallesi
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 23:30

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu düğün salonu olarak yeşilin tüm tonlarını, doğanın tüm güzelliklerini içinde barındıran bu eşsiz mekanda 1000 kişiye kadar tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kalbiyle “evet” demeye hazırlanan iki yürektir evlilik. İlk bakış ilk sevgi sözcükleri ilk heyecanlar sevenin sevdiği ile geçireceği uzun yılların başlangıcı unutulmayacak bir an..

Her davetin ayrı bir hizmet kalitesi gerektirdiğine inanan işletmemiz lezzet menülerinden müzik organizasyonuna, çevre düzenlemesinden masa sandalye süslemesine kadar tüm istek ve ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede ele alarak unutulmazlar arasında yer almanız için çalışıyor.

Çayyolu düğün salonu ” O gün bu gün ” ilkesini benimseyen işletmemiz kuruluş tarihinden bugüne edinilen tüm tecrübeleri ve çağımızın getirdiği tüm yenilikleri bir araya getirerek ” Bu gündür o gün ” ilkesinin temellerini atmıştır.

Hizmetlerimiz:

Düğün – Nişan ve Davet

Kına Gecesi

Nikah Töreni

Doğum Günü Partileri

Yıl sonu Okul Baloları

Mezuniyet Töreni

Parti Organizasyonu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Evde Kalmış Bir Kız 24 Ağustos 2019 00:23 CEVAPLA

    Yer çok güzel, bir arkadaşımın düğününü burada yaptık ben çok beğendim umarım tez zamanda beyaz atlı prensimi bulur düğünümü de burada yaparım. bu arada çiçeği ben kaptım 🙂