• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
646 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Numan Demir
  • ADRES: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
  • TELEFON: 0 (216) 398 2748
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu çatı penceresi teras penceresi olarak da bilinmektedir. Gün ışığından faydalanmak için ideal bir seçimdir. Düz yapılı çatılarda kullanılması daha uygundur. Örneğin, ev, okul, geniş ofis hastane gibi geniş alanlı yerlerde kullanılmaktadır.

 

Çayyolu çatı penceresi son zamanların modası olan bu sistemle hem gün ışığının güzel görünümü kazanmak hemde estetik açıdan ideal bir seçimdir. Kış aylarında da oldukça güzel kullanıma sahip olan bu uygulama, dışarıdan soğuk korumasınıda sağlamaktadır. Modanın odak noktası bu malzeme, pvc profil ve çift camdan oluşur. Düz çatı sistemlerine bakılacak olursa, uzaktan kumandalı akıllı sistem sabit versiyon ve farklı renk seçeneklerde bulunmaktadır. Renk, malzeme ve uygulama bakımından farklılık gösteren bir çok modele sahiptir. Bu yapı geniş evlerde daha çok tercih edilmektedir.

Kullanım alanı bakımından oldukça zengindir. Örnek olarak Geniş bir banyolu ev için tavana bu modelde bir şey uygulanabilir. Veya Geniş salonlu bir evin bir bölümüne pencere açılabilir. Bu sayede hem daha şık hemde daha ferah bir kullanım olacaktır. Küçük alanlı mekanlarda da kullanılabilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Doğanay doğa 28 Şubat 2021 13:53 CEVAPLA

    Başta Numan hoca olmak üzere tüm çalışanların ellerine sağlık çok güzel bir pencere yaptılar çatıya çok sağlam ve güzel gözüküyor verdikleri destekler için tekrardan teşekkür ederim en kısa zamanda tekrar çalışacaz