• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
31,362 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı
  • ADRES: Çayyolu, Koru Mah. 2647. Sok. Ankaralılar Cad. No: 1 Çankaya / Ankara
  • TELEFON: 0312 502 20 88
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 22:30
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Buz Pateni Sahası

Uzman kadromuz ile Çayyolu buz pateni tesisimizde 2018’den itibaren hizmet veriyoruz. Eğitimler antrenörlerimiz tarafından oluşturulan programlar ile gerçekleşiyor.
Tesisimiz 600 metrekarelik bir alana konumlandırılmıştır. Çayyolu buz sporları salonu olarak hem buz pateni hem de buz hokeyi olarak eğitimler verilmektedir. Kısa sürede dünya çapında katıldığımız turnuvalar ile öğrencilerimizin bu alanda başarılı olmasını sağladık. Aynı zamanda eğitimlerin de en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayarak kısa sürede paten kaymayı öğrenmeleri, bunu bir spor olarak yapmalarını destekledik. Her yaş grubundan eğitim ile hizmetimize devam ediyoruz.

Ümitköy Spor Kompleksi

Buz pateni tesisi, farklı yaş grupları olmak üzere eğitimlerine devam eden bir tesis. Genel anlamda tesisimizde en çok ilginin olduğu buz pateni, 8 ile 12 yaş grubu arasında yoğunlaşıyor. Bakıldığında bu yaş grubu için eğitimler çok daha fazla talep ediliyor. Çocukken eğitimlere başlanması halinde, bu alanda çocuğun kendisini geliştirmesi de çok daha kolay oluyor.
3 aylık eğitim sonunda turnuvalara katılım sağlanabilir.
Nasıl bir eğitim almak istediğinize göre Çayyolu buz pateni eğitmenleri ona göre bir program oluşturacaktır. Elbette tamamen istenen şekilde, eğitim ve eğlencenin bir arada olacağını garanti ederek hizmet veriyoruz. Profesyonel şekilde buz pateni öğrenilmesi sağlanıyor.

Ümitköy Buz Pateni Antrenörleri

Büyük bir alanda, profesyonel eğitim veriliyor. Tesis öğrenciler için yeterli büyüklüğe sahip. Ümitköy buz pateni tesisinde antrenörler ile profesyonel eğitim veriliyor. Aynı zamanda serbest zamanlarda paten kaymak da mümkün. Halk için belirlenen serbest zamanlarımız için duyurularımızı yapıyoruz. T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak sunduğumuz hizmette, ilk hedefimiz memnuniyeti sağlamak. Profesyonel hizmet ve kaliteli eğitim ile memnuniyeti sağlıyoruz.

Yetişkinler ve Çocuklar İçin Buz Pateni Tesisi

Tesisimiz, çocuklar ve yetişkinler için kurulmuş olup talep etmeniz durumunda tesisimizde eğitim verilir. Bunun dışında dilerseniz direkt olarak serbest zaman içinde de paten kayabilirsiniz. Yaş sınırlaması olmadan paten pistimizi hizmete açtık. Çayyolu Buz pateni saatlerini iletişim bölümünde yazan telefonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz. Halk saatlerimiz için daha uygun fiyatlar oluşturularak sizlere sunulmuştur. Bizimle iletişime geçmeniz halinde, halk saatleri hakkında güncel bilgi veriyoruz. Dönem dönem değişebiliyor halk saatlerimiz değişebiliyor. Amacımız her zaman zaman katılımı yüksek tutmak, eğitim almak isteyenlere özel geniş bir yelpazede tesisimizin kullanılmasını sağlamaktır.
Tesisimizde, profesyonel ekipman ve hocalarımız sayesinde Buz Pateni eğitimi alarak turnuvalara katılmanız oldukça kolay olacaktır.

Cayyolu Buz Pateni

Buz Pateni İçin Ekipmanlarımız Tam

Hizmet talep etmeniz durumunda, her şeyi tesisimizden alabiliyorsunuz. Tesisimiz taleplerinizi tamamen karşılayacak şekilde ve taleplerinize hemen yanıt verecek şekilde kurulmuştur. Patenler, dilerseniz uygun kıyafet gibi hemen temin edebileceğiniz seçenekler var. Çayyolu buz sporları salonu Ümitköy Spor Kompleksi içinde hizmet vermekte olup aynı zamanda buz patenlerini temin etmenin dışında, hokey oynamak için de talepte bulunmanız halinde antrenörlerimiz ekipman teminini sağlar.
Buz patenleri
Buz patenleri için geniş numara aralığı
Gerek duyulabilecek diğer eşyalar
Hokey eğitimi
Hokey için gerekli ekipmanlar
Hemen sizler için temin edilir. Bu sayede sorun yaşamadan buz sporları kapsamında eğitim almanız sağlanmış olur. Çayyolu buz pateni hizmetimizde profesyonel destek almanız için de her an eğitmenler olacaktır. Gerek bilgi almanız gerekse o an ayarlanacak ders saati ile paten kayma konusunda uzman desteğinin sunulması mümkün. Tesiste ekibimiz, gereken desteği sağlayarak bu alanda tamamen ihtiyaçlarınızı karşılar.

Çayyolu Buz Pateni Pisti Fiyatları

Fiyatlarımız nasıl belirleniyor? Buz pateni Ümitköy eğitimleri, fiyat konusunda uygun ödemeler ile sizlere sunuluyor. Bakanlık aracılığı ile sunduğumuz bir hizmet olması, en iyi fiyattan eğitim vermemizi sağlıyor. Bütçeye uygun fiyatlar ile eğitim veriyoruz. Ayrıca halk eğitimi saatlerimiz, halk için serbest zaman saatlerimiz de fiyat konusunda memnun kalmanızı sağlayacaktır.
Spor tesisimizde paten dışında, hokey hizmetinde de fiyatların indirimli olmasını destekliyoruz. Fiyatın belirlenmesi, sizin ayrıca taleplerinize ve aldığınız eğitim süresine, tercih ettiğiniz spor türüne göre değişiyor. Bu sebeple net fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ümitköy buz pateni halk saatleri arasında olan saat dilimlerini tercih ederek, en uygun fiyattan buz sporları yapabilirsiniz.

Tesisimiz ve eğitim ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıda paylaştığımız telefondan iletişime geçebilir veya Ümitköy Spor Kompleksi tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ahmet Doğan 28 Şubat 2021 09:43 CEVAPLA

    Çocuğum için çok iyi bir aktivite alanı ve çok güzel bir hobi çoğunuz güvenli olmadığını düşünebilir ama uzman kadrosuyla ve güvenli ekipmanlarıyla gözün hiç arkada kalmıyor ve oldukça uygun fiyatla herkese tavsiye ederim