• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,327 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Kerem Bey
 • ADRES: Yaşamkent Mah. 3207 Cad. No:101/3 Çankaya / Ankara
 • TELEFON: 03122421255
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Bilgisayar, Tamiri ve Satışı

Çayyolu Kent Bilgisayar ile kapı kapı servis aramanıza gerek yok arayın biz size gelelim. Bilgisayar ve bilgisayar donanımlarınızdaki her türlü sorun için 24 saat teknik servis. Ankara’da, adresinizde deneyimli , güvenilir , garantili, dürüst bilgisayar teknik servis, bakım onarım ve satış hizmeti yapmaktayız.

Çayyolu bilgisayar tamiri, uzmanlarımız tarafından yapılıyor. Bu konuda bilgili ve deneyimli olan kişiler ile size tamir için hizmet veriyoruz. Bilgisayar üzerinde oluşan sorunlar, bilgisayarın kullanım süresiyle doğrudan ilgilidir. Arıza tespit edildiğinde, hemen tamir edilmesi önemlidir. Teknik servis hizmetimizle, bu sorunları çözebilirsiniz.

Bilgisayardaki arızalar birçok sebeple ortaya çıkabilir. Bunlar ilk olarak bilgisayarın iç yapısından kaynaklı olur. İçinin açılıp parçalarının teker teker incelenmesi arıza tespitinin doğru yapılması için önemlidir. Bilgisayar tamir servisimiz, arıza tespitiniz için bilgisayar parçalarınızı kontrol eder. Bunlar anakart, ram en çok arızalanan bilgisayar parçalarıdır. Anakarta bağlı olarak ram sisteminin ayrıntılı incelenmesi gerekiyor. Anakart üzerinde pcslot olması durumunda bağlantı kontrol edilir çünkü bu durumda bilgisayar içerisinde kısa devre oluşabiliyor.

Profesyonel Arıza Tespit İşlemi

Bilgisayarın çalıştığı halde görüntünün gelmemesi, ram parçasına bağlı arızalar da meydana gelmiştir. Bilgisayar ekranına görüntü gelmediğinde, onboard kartı sökülerek kablo ile bağlantı kurulabilir. Bilgisayar ram parçası ve diğer parçalardan biri zarar gördüyse bize ulaşabilir ve parça değişimi sağlayabilirsiniz. Yeni alınan parçaların eskileriyle değiştirilmesi durumunda sorununuz ortadan kalkacaktır. Arıza hala devam ederse anakartın bulunduğu yerdeki sarı alan oksitlenmiş olabilir. Burayı silgi yardımıyla silebilir ve ramleri takarken tek tek takılması faydalı olabilir.

Anakart üzerindeki oksitlerin giderilmesi için ısı işlemi de uygulanabilir. Isı işlemi, saç kurutma makinesiyle çözümlenebilir. Ayrıca bunun için farklı ekipmanlar da kullanabilirsiniz. Teknik servis olarak bilgisayarınızdaki bu sorunları çözüyoruz.

Bilgisayar Parça Değişimi

Çayyolu bilgisayar tamiri ile parça değişimi, bilgisayar için oldukça önemli aşamadır. Bilgisayarınızda bir arıza olması durumunda bozuk olan parçaların yenisiyle değiştirilmesi gerekebilir. Bunu tespit etmek için bilgisayarınızın için açarak arızalı olan parçayı tespit ediyoruz. Eğer parçalarınızda onarım söz konusuysa teknik ekibimiz tarafından onarılıyor. Ancak böyle bir durum söz konusu değilse ve bilgisayarınız çok eskiyse parçanın değişmesi gerekebilir. Parçalarınız kaliteli yeni parçalarla değiştirilerek kullanım ömrü uzatılır. Harici olarak takacağımız yeni parçalarla, yeni bir bilgisayar almış gibi olabilirsiniz. Çayyolu bilgisayar sayesinde, bilgisayarlarınızı en iyi şekilde tamir ettirebilirsiniz.

 

Çayyolu Bilgisayar Teknik Servisi

Çayyolu Bilgisayar olarak Ümitköy, Yaşamkent ve diğer bölge semtlerine sunduğumuz hizmetlerimizden bir kaçını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

 • Adresinizde, bilgisayar, teknik servis ve teknik destek hizmeti
 • Her türlü, masa üstü yada diz üstü bilgisayarlarınızın garantili bakım onarımı, format kurulumu, satış ve servisi
 • Windows Seven/Vista/XP7/Windows10 kurulum teknik destek işlemleri
 • Bilgisayar bakım ve virüs temizleme
 • Bilgisayar alım-satış, tamir ve bakım servisi
 • Yazıcı tamir ve bakım
 • Network kurulumu
 • Bilgisayar sarf malzemeleri satışı
 • Bakım anlaşmaları
 • ADSL modem kurulumu
 • Veri kurtarma hizmetleri

Sunduğumuz hizmetlerimizden memnun kalmamanız durumunda ücret iadesini de yapmaktayız. Sağlıklı, Mutlu ve sorunsuz teknolojik günler dileriz 🙂

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Ahmet Doğan 28 Şubat 2021 09:35 CEVAPLA

  Bilgisayarım bozulduğunda bir kaç tamirciye götürdüm hepsi de bana iyi bir çözüm sunamadı hepsi bana parçaların değişmesi gerektiğini söyledi bende Çayyolu bilgisayarı gördüm burayı da deniyeyim dedim ve sorunu kısa bir sürede çözdüler artık herhangi bir sorun olduğunda direk buraya geliyorum