• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9,686 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Kader Acar
 • ADRES: Çayyolu Mh. 2432 Cad. 2661/3 Sk. No: 10/A
 • TELEFON: 0 (312) 235 7113
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Çayyolu Asansör Bakım ve Montaj

Ankara Çayyolu semtinde 1999 yılında kurulan, sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma Ülkemizin AB sürecinde kendi yapısını ve pazardaki yeni talepleri karşılamak üzere ÇAMAY markasını yeni firma adı altında taşımak üzere Ülkemizin Başkentinin en güzel ve şirin semti olan ÇAYYOLU mahallesinde ilk asansör firması olarak ÇAYYOLU Asansör Elk. İnş. Taş. Gıd. ve San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.

ÇAYYOLU ASANSÖR genel olarak her türlü elektrikli, insan, hasta yük asansörleri ve özellikle ASANSÖR YILLIK KONTRÖLLERİNİ ( ASANSÖR RUHSATI) kapsayan tüm süreçlerde hizmet vermeyi hedeflemektedir.
AMACIMIZ ÇAYYOLU asansör olarak tüm uğraşımız Asansör konusunda ülkenin önde gelen firmaları arasında olmayı hedefleyen ve bu sorumlulukla “önce insan” prensibiyle çalışıyoruz.

Projelerde satıştan montaja, bakımdan teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet verecek, geleceğin bugünden daha hızlı olacağının bilinciyle yeni harikalar yaratmaya devam edeceğiz.

Çayyolu Asansör Firması ile ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi alt kısımda yorum yap bölümünden yazabilir ve firmaya iletebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Mesa Çamyolu Sakini 6 Mayıs 2019 05:55 CEVAPLA

  Çayyolu Asansör yıllardır bizim siteye kaliteli hizmet veriyor. Geçenlerde elektrik kesintisi yüzünden asansörde kaldım aradım dakikalar içinde gelip kurtardılar sağ olsunlar. çalışanları da güler yüzlü ve kibarlar. Asansör bakımlarını zamanında yapıyorlar ve asansörümüz çok temiz. Kendilerine site sakini olarak ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  • Çayyolu Asansör 6 Mayıs 2019 08:14 CEVAPLA

   Bizim görevimiz sizleri bina girişinden daire katınıza kadar güvenle ve önemle taşımaktır. O güzel yorumunuz için bizler size teşekkür ederiz.

 • Aslan Bey 25 Ağustos 2019 12:42 CEVAPLA

  Çayyolu’nda yılardır hizmet veren bir firma. Konutkent 2 sitesi daha yeni yapılmış evimizi yeni almışız o zamanlardan beri asansörlere bakım hizmeti veren firma. Birde kısa boylu tatlı bir ağabeyimiz vardı herkes enişte diyordu bende enişte diyordum. Biz site sakinleri olarak çok memnunuz.

 • Behiye Kaya 24 Eylül 2019 02:06 CEVAPLA

  Bakımları eksiksiz ve tam yapan bir firma. Asansörlerimiz tertemiz. Teşekkürler

  • Cemal yildirim 7 Ağustos 2021 11:41 CEVAPLA

   Arızaya gelmiyorlar son günlerde lakayit davranıyorlar.Bilgi lutfen

   • ahmet acar 24 Ekim 2022 17:44 CEVAPLA

    Cemal bey, Çayyolu asansör olarak hiç bir arızaya gitmememiz gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir hatta çoğu arızaya ambulanstan hız gidiyoruz

 • Yöneici Bey 28 Şubat 2021 13:44 CEVAPLA

  Bir kaç arkadaşım. Asansör bakımı için burayı önerdi iyi ki önermişler işini ciddi ve kaliteli bir şekilde yapıyorlar kısa bir süre içinde bakımı bitirdiler raporu verdiler. İşçiler ise çok güler yüzlü ve iyi insanlar artık bütün bakımları bu firma yapacak.