• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!

Çatı Merdiveni

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
774 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çatı merdivenleri en iyi teknik danışmanlık ile desteklenen en yüksek kaliteli mühendislik çatı merdivenlerini ve ilgili ürünleri sunar. Ürün yelpazesi hem ticari hem de konut kullanımı için uygundur. Hem geleneksel şekilde tasarlanmış ahşap çatı merdivenlerini hem de kullanımı kolay alüminyum konser tavan çatı merdivenlerini içerir. Şirket ayrıca yangına dayanıklılık ve elektrikle çalışma gibi özellikler de dahil olmak üzere kapsamlı bir uzman ürün yelpazesi sunmaktadır.

Tasarım, teknoloji, enerji verimliliği ve kalite alanında liderdir ve yaygın olarak konser tipi alüminyum ve katlanır veya sürgülü tip ahşap çatı ve erişim merdivenlerinin ana tedarikçisi olarak kabul edilir. Hem ev sahipleri hem de işletmeler tarafından paylaşılan bu hareketin bir ön şartı, erişim merdivenlerinin güvenli, sağlam ve iyi konumlanmış olma gerekliliğidir. Buna ek olarak, birçok kişi, özel gereksinimleri karşılamak üzere merdivenleri özelleştirmelerini sağlamak için ek özellikler ve seçenekler sunabilecek tedarikçiler arıyor.

Yüksek kaliteli ahşap ve alüminyum çatı katı merdiveni sağlar. Ürünlerimiz çok çeşitli durumlarda kullanıma uygundur. Çatı katlarına veya tavan aralığına güvenli ve kolay erişim sağlayan, güzelce tasarlanmış ahşap merdivenlerden, yüksek yalıtımlı hava koşullarına dayanıklı kapaklar sayesinde çatı üstlerine rahat erişim sağlayan elektrikle çalışan alüminyum merdivenlere. Daha fazla bilgi için, lütfen web sitemizi ziyaret edin, bize bir e-posta gönderin veya bizi arayın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Cınar altın 28 Şubat 2021 12:22 CEVAPLA

    Geçen sene evin çatısına pencere ve merdiven yaptırdım arkadaşlar geldi eve baktı ve eve göre plan yaptılar ortaya çıkan işten çok memnun kaldım yakında yeni bir eve taşınacam oraya da yaptırmayı düşünüyorum işlerini layıgğyla yapıyorlar