• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
642 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eyyüp Taşdemir
  • ADRES: Busem temizlik
  • TELEFON: 0 (312) 236 75 82
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Busem Temizlik Halı Stor Perde Yıkama 10 Yıllık tecrübem ile 2009 yılında BUSE TEMİZLİK HİZMETLERİ‘ni kurdum.
Kalite politikamız saygı, sevgi, ve işimiz sevme anlayışı ile kuruluşumuz üzerinde müşteri potansiyeli ile Ankara genelinde BUSE TEMİZLİK olarak hizmet vermekteyiz.

Bizim izlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden işlerimizde azami dikkat, insanların bizlerden temizlik anlamında neleri beklediğini en gerçek anlamda bilen kalifiye güler yüzlü eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından ödün vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak azamı titizlikle yerine getirmekteyiz. Çünkü her insan her işe uygun olmayabilir. Bu büyük müşteri potansiyelini sağlamakta bize yardımcı olan siz sayın müşterilerimize bu vesile ile ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Biz BUSE TEMİZLİK olarak biliyoruz ki büyümenin sırrı ilk önce işini sevmek yaptığımız işe gerekli önemi vermek, insanlara layık oldukları gibi saygıyla davranmak, işini en iyi şekilde yapmak, disiplin kurallarının dışına çıkmamakta olarak yorumlayabiliriz BAŞARI’yı İlkelerimizden ödün vermeden kaliteli özenle hizmet vererek daha da büyümeye devam edeceğiz.

Sayın müşterilerimiz pek çok yerde, pek çok temizlik firması var gibi gözükse de temizlik ihtiyacınıza hijyen ve temizlik kalitesi olarak hitap edemeyebilirler BUSE TEMİZLİK olarak sizin temizlik beklentilerinize en üst düzeyde hijyen anlamında temizlik suna bileceğimizden eminiz.

Saygılarımızla BUSE TEMİZLİK HİZMETLERİ

Busem Temizlik Firması ile ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi alt kısımda yorum yap bölümünden yazabilir ve firmaya iletebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Abdullah Söner 9 Mart 2021 02:46 CEVAPLA

    Evimde bulunan halı ve stor perdeleri komple yıkattım. Gerçekten verdikleri hizmetten memnun kaldım. Teşekkür ediyorum kendilerine. Halılarım ve stor perdeleri ilk defa busem temizlik tarafından yıkandı. Üzerine başka firma tanımam. Tavsiye ederim.