• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,895 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çayyolu Beştepe
  • ADRES: Park Caddesi No:7 Çayyolu / Ankara
  • TELEFON: 0 312 230 0 555
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Beştepe Koleji Çayyolu İlköğretim Kampüsü


beştepe koleji çayyolu

Disiplin kuralları hepimizi kapsar.

Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğunun bilinci ile öğrencilerimizin kendini ve çevresini bilerek yetişmesini amaçlarız. Evrensel ve toplumsal kuralları okulumuz bünyesinde gözetip uygulayarak çocuklarımızın, yaşamın her platformunda saygın bireyler olmasını hedefleriz. Pedagojik normlara uygun şekilde sürdürdüğümüz ödül-yaptırım yöntemlerini taviz vermeden uygular, çocuklarımızın başarı odaklı bakış açısı kazanmasını sağlarız. Disiplin kurallarımızın çerçevesini ilgi, rehberlik ve denetim oluşturur. Bugüne dek edindiğimiz deneyimlere dayanarak disiplinden yoksun kalmış başarının toplumsal bir değere dönüşmeyeceğine inanır; akıl ve zekanın insani ve ahlaki değerlerle desteklenmesini amaçlarız.

Başarının tüm gereksinimlerini biz karşılarız.

Başarı sözünü vererek kaydını aldığımız her öğrencimizin, ihtiyaç duyacağı tüm çalışma ve rehberlik hizmetlerini, Beştepe çatısı altında karşılarız. Yıllardır alışılagelmiş dershane, özel ders gibi destek programlarına ihtiyaç bırakmadan, denetimli, geri dönüşleri sağlam, tam donanımlı bir eğitim programıyla ilerleriz. Öğrencilerimizin yabancı dil için Beştepe dışında özel kurumlara gitmesine; sosyal aktiviteler için özel kulüplere üye olmasına, akademik başarı için dershane, özel ders desteği almasına gerek kalmayacağının sözünü veririz.

Herkes için öğrenmenin bir yolunu mutlaka buluruz.

Nasıl ki her bireyin farklı ilgi alanları, farklı damak tatları varsa, her öğrencinin de farklı bir öğrenme ve iletişim yöntemi vardır. Tek tiple sınırlandırılan bir eğitim öğretim sisteminin, tüm öğrencileri başarıya götürmesi söz konusu olamaz. Her öğrenci belirli bir kavrama yetisine sahiptir ve bu yeti ancak doğru tekniklerle maksimum düzeyde başarıya dönüştürülebilir. Beştepe Koleji olarak rehberlik servisimizin analiz gücüne ve deneyimlerimize güvenerek her öğrencimizi kapasitesinin en üst seviyesine ulaştıracağımızı bilir ve taahhüt ederiz.

Öğretmenlerimizin başarısını öğrencilerimizden biliriz.

Beştepe Kolejinin her bir öğretmeni, öğrencisinden katbekat fazla sorumluluk alarak çalışır. Çünkü, azami düzeyde başarıya ulaşmamış bir öğrenci, öğretmenimizin bilgisini doğru yöntemlerle aktaramadığının göstergesidir. Akademik bilgisi ve deneyimi kanıtlanmış eğitim kadromuzun her bir ismi, bu bilinçle hareket eder; bir ekip ruhu ve aidiyet duygusuyla Beştepe başarısına tutkuyla hizmet ederler.

Beştepe’de başarıyı konuşuruz!

Sürekli iletişim halinde olan öğrenci, veli ve öğretmen topluluğumuzun gündemini daima başarı belirler. Okulumuz çatısı altında hayata geçen her etkinlikte gündemin esas konusunu başarı oluşturur. Ve bu durum öğrenciler, hatta veliler arasında pozitif bir rekabete dönüşür. Beştepe’de en güzel yoktur, en popüler yoktur; Beştepe’de sadece başarı vardır, başarı konuşulur.

Geleceğe, geleceğin teknolojisiyle hazırlanırız.

Geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefleyen okulumuzda, elbette teknoloji ve bilimle iç içe geçmiş bir eğitim öğretim programı sürdürmekteyiz. Öğrencilerimizin uygulamalı öğrenimleri ve hatta üretimleri için gerekli altyapıyı tahsis etmekte, ileri düzey teknolojilerle çocuklarımızın hayal güçlerini ve sorgulama yeteneklerini geliştirmekteyiz.

Velileri de oyuna katarız!

Beştepe eğitim felsefesi ve yöntemlerinin okul dışı ortamlarda kesintiye uğramaması adına, okul-veli işbirliği büyük önem taşımaktadır. Öğrencilerimizin okulda elde ettiği tüm kazanımların, okul dışında da veliler tarafından desteklenmesi ve sürdürülmesi bizce başarının koşullarındandır. Bu nedenle, periyodik toplantıların haricinde, akşam aramaları ve her branş öğretmeninin konusuyla ilgili ilettiği bilgi mesajları, Beştepe velilerini oyuna daha çok dahil etme amacı taşımaktadır.

Denetimsiz yola devam etmeyiz.

Hem Beştepe olarak bizim, hem de öğrencilerimizin kondisyonlarını sürekli yüksek tutmak ve sağlıklı geri dönüşlerle eksikleri kapatmak için Beştepe Kolejinde düzenli aralıklarla deneme sınavları uygulanmaktadır. Bireysel başarı grafikleri, ödev kontrolleri, Türkiye çapında düzenlenen sınavlara katılım, akşam aramaları gibi çok yönlü denetimle desteklenen Beştepe başarısı, konu eksiklerini bütünüyle kapatırken; şans ve heyecan gibi faktörleri de olabildiğince ekarte etmeyi hedefler.

beştepe koleji vaadi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Fadime Kalan 28 Şubat 2021 21:35 CEVAPLA

    Beştepe koleji, başarıları ile nam salmış bir kolejdir. Bizde çocuklarımızı göndermeden önce birçok kolej arasında kaldık. Fakat iyide çocuklarımızı Beştepe kolejine göndermişiz. Verilen eğitim ve çocukların sosyal aktivitelerine aşırı derecede önem veriliyor. Kolejde görev alan ve çocuklarımıza sahip çıkan tüm eğitimcilere buradan selam gönderiyorum. Beştepe kolejine çocuklarınızı güvenle gönderebilirsiniz.