• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!

Bee Zone Propolis Damla

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
624 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bekir Aslan
  • ADRES: Ümitköy Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 358/2
  • TELEFON: 0 (542) 173 3434
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bee Zone Propolis Damla Organik Tarım Ürünleri

Propolis damla kullananlar için organik tarım yönetmeliğine uygun olarak üretilen su ve alkol bazlı organik propolis damla satışları yapılmaktadır.

Beezone olarak arıların mucizevi güçleri olduğuna inanıyoruz. Dünyadaki tüm yaşamın ve bu yaşamın devamlılığının arılara çok şey borçlu olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden arılara ve arıcılara minnet ve saygıyla yaklaşıyor, Akdeniz kenti Mersin’in sırtını dayadığı Toros dağlarının 2000 metreyi aşan yaylalarında arılara en iyi doğal ortamı sağlayan, yalnızca doğaya ve doğallığa özen gösteren arıcılarla çalışıyor, güvenilirliğini kanıtlamış üreticilerden en iyi ve organik içerikleri tedarik ediyoruz.

Bilimsel koşullara sahip laboratuvarlarda çözündürülüp, saflaştırılan ve kullanıma hazır hale getirilen propolis ürünlerimizi sağlıklı cam şişelerde, güvenli şekilde ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Ekip olarak, tek amacımız, faydaları binlerce yıldır bilinen propolisi tüm iyiliğiyle sizlere sunmak.

Arkamızda gıda ve hizmet sektörüne 10 yılı aşkın süredir çözümler üreten Organikasyon Ltd.’nin gücü var. Doğallık, Güvenilirlik, Dürüstlük, Yenilikçilik, İş Etiği ve Çevrecilik ilkelerinden ödün vermeyen daima müşteri memnuniyeti için çalışan Organikasyon Ltd.’den aldığımız kültürle, beklentilerinizi en yüksek standartlarda karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.