• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,009 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: NAZLI AYDIN
  • ADRES: Ümit Mah. 2494 Cad. Berilya İş Merkezi No: 70/20 Çankaya Ankara
  • TELEFON: 0 (505) 229 3283
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AYDIN GRUP SİGORTA

Aydın Grup Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak Kasko, Trafik, İşyeri, Konut, DASK, Sağlık, Ferdi Kaza Sigortaları, Hayat Sigortası, Yangın ve Bireysel Emeklilik Sigortası(BES) branşlarında hizmet vermekteyiz.

Aydın Grup Sigorta, konusunda uzman insanlar tarafından, kâr önceliği güdülmeden kurulmuş profesyonel bir sigorta kuruluşudur. Amacımız, Türkiye’de her bireyin/kurumun/kuruluşun karşısına çıkabilecek riskli durumlardan zarar görmeden veya en az zarar ile çıkabilmesi için çözümler sunmak, onların hayatlarını kolaylaştırmak, minimun risk alarak, maximum huzur içinde işlerini ve yaşamlarını idame etmelerinin önündeki tüm engelleri yıkmaktır.

Profesyonel ve güleryüzlü ekibimiz, merkez ofisimiz Ankara’dan, Türkiye’nin her noktasına tüm sigorta hizmetlerimizi iletebilmek ve sizin tüm sorularınızı cevaplamak için eğitilmiştir. Yaşadığınız veya iş yaptığınız şehirde bizim fiziki olarak bulunmamamız hizmet kalitemizde hiç bir eksi yaratmayacağı gibi, lokasyondan bağımsız olarak sizi tüm ürünlerimizden 100% yararlandırmayı ve her zaman yanınızda/destek olmayı taahüt ediyoruz.

İhtiyaç halinde tüm sigorta şirketlerinden alternatif fiyat tekliflerimizi size sunabilir ve talebiniz doğrultusunda düzenleyeceğimiz poliçeleri kargo ile adresinize ve elektronik posta adresine gönderebiliriz.

KURUM SAHİBİNDEN BİR SÖZ

Aydın Grup Sigorta olarak hayatınızın her alanında size güvence sunmayı kendimize misyon edindik. Bu yolda tüm çalışanlarımızla birlikte en hızlı ve en kaliteli hizmeti verdiğimizi garanti ediyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız, anında oluşturduğumuz çözümler ve müşteri yanlısı oluşumuz ile Aydın Grup Sigorta sizin için en ideal sigorta ve danışmanlık şirketi.

NAZLI AYDIN

Sigorta Uzmanı / Danışman / Kurum Sahibi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.