• Firmanızı Ekleyin, Şehrinizin Gözdesi Olun!
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
598 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: ODTU Makina Müh. Yard Doç
 • ADRES: ODTU
 • TELEFON: 0 (536) 441 9339
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Neden Ankara Özel Ders?

Neden Ankara Özel Ders?

Vizyon ve Misyonumuz

İşte bu noktada Ankara Özel Ders olarak biz bir adım öne çıkıyoruz. Bizim amacımız eğitmen ile öğrenci arasında doğrudan bilgi alışverişini sağlamaktır. Okul, dersane ve grup çalışmaları gibi derslerin toplu olarak verildiği yerlerde öğrenciler, çoğu zaman eğitmen tarafından aktarılan bilginin tamamına hakim olamamakta, arkadaşları ve çevrenin de etkisiyle dikkatleri dağılmakta ve çoğu zaman da yetersiz ve başarısız görünme korkusu dolayısıyla eğitmene soru soramamaktadır. Ancak Birebir ders sırasında sorular anında sorulabilmekte, yanlışlar düzeltilebilmekte ve bu sayede zaman en iyi şekilde kullanılmakta ve konular kısa süre içerisinde bitirilebilmektedir.

Eğitmenimiz

Şu an itibariyle 10 yıllık üniversite (ODTÜ) ve eğitim tecrübesine sahip, yüksek referanslı tek bir eğitmen ile çalışmaktayız.

Avantajlarımız ve İşleyiş

 • 10 yıllık ODTÜ tecrübeli, master ve doktoralı eğitmen,
 • Üniversite eğitmenlik tecrübesi sayesinde, klasik dersane ve okul öğretmenlerinden farklı olarak konulara yaklaşım ve düşünme yöntemleri,
 • Öğrencinin kendi evinde yapılan ve bu sayede psikolojik olarak baskı hissetmeden azami fayda alınan dersler,
 • Sınav ve ders sistemine uygun, pratik çözüm teknikleri ile anlatılan konular,
 • Tecrübeli ancak genç eğitmen sayesinde öğrencilerle en üst düzeyde iletişim,

Peki birebir özel ders almak istediğinizde, işleyiş nasıl oluyor?

Telefon etmek isterseniz, eğitmenimizle doğrudan konuşma imkanı olan numarayı arıyosunuz.

E-posta göndermek isterseniz, doğrudan eğitmenimize, ders almak istediğinizi belirtir ve kendi iletişim bilgilerinizin yer aldığı bir e-posta gönderiyorsunuz. Merak etmeyin, aynı gün içerisinde size döneceğiz.

Eğitmenimiz ile size uygun bir zamanda ve yerde görüşme imkanı sayesinde, ders almaya karar vermeden önce aklınızdaki tüm soruları soruyorsunuz.

Birebir ders almaya karar verirseniz, eğitmenimiz önce öğrencimizle tanışmak ve diyalog sağlamak için bir ön görüşme yapıyor. Okul, dersler, yardım almak istediği konular hakkında ayrıntılı görüşme sonrası programı kesinleştiriyor ve isteğinize göre düzenli ya da sınav öncesi yardım amaçlı derslere başlıyorsunuz.

Bu kadar basit!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Yamac ok 28 Şubat 2021 13:24 CEVAPLA

  2 sene önce oğlum mezuna kalmıştı bende geçen sene hocamız oğluma özel ders verdi oğlum yks de gözle görülür bir atlama yaptı Türkiye’de 15 bine girdi ve şuan ödtü de fizik öğretmenliği okuyor yakında kızım içinde özel ders vermesini isteyeceğim hocamızın gözlerinden öperim çok teşekkürler