• 03122421255

HABER DETAYI

30 Kasım 2019 13:02

Telefon Takip ve Dinleme Programı

Telefon Takip ve Dinleme Programı

Gerçekleri Gözünüzle Görün
Biri hakkında şüphe mi duyuyorsunuz? Hemen casus yazılıma sahip olarak istediğiniz telefonu takip etmeye başlayın!
★ Hızlı ve kolay kullanım.
★ İstediğiniz cihazın görüşme ve ses kayıtlarını alabilme imkanı.
★ Canlı kamera ve SMS takibi özelliğinden faydalanma.
★ GPS yer tespiti ile telefona ulaşabilme.

Ebeveyn Takip Nedir?

Ebeveynler olarak çocuklarınızın okulda, parkta ve benzeri yerlerde tanıştığı herkesi tanıyor musunuz? Bunun mümkün olmadığını hepiniz biliyorsunuz. Sorduğumuzda çocuğumun yakın çevresini tanıyorum yanıtı alıyoruz. Peki ama herkesi tanımak yerine çocuğunuzu dışarıdaki sizden ayrıyken hayatına tanık olmak ister miydiniz? Bunun nedeni çocuklarınızı kötü alışkanlıklardan korumak ve ona zarar verebilecek kişilerden uzak kalmasını sağlamaktır. O halde siz de çocuk takip programı kullanarak çocuğunuzu her an her yerde kontrol edebilirsiniz. Konuyu daha derin bir şekilde yazının devamında açıyoruz. Bu kısmı atlamadan okumanız ileride olası tehlikelere karşı önlem almanıza yardımcı olacaktır.
Günlük gazetelerde ve haber bültenlerinde sık sık çocuk cinayetleri, tecavüzleri ve benzeri haberleri görüyoruz. Her ebeveyn bunlardan çekinir ve çocuklarının iyi arkadaşlıklar edinmesini ister. Ne var ki herkes çocuğunun sosyal hayatını kontrol altına alamaz. Hem bu mümkün değil çünkü çocukları sıkmak onların içine kapanık bireyler olmalarına sebebiyet verebilir. O halde doğru adımı atmak gerekiyor. Artık siz de çocuklarınızın cep telefonlarına indireceğiniz uygulama sayesinde onları kontrol edebileceksiniz. Sesleri dinleyebilecek ve kimlerle ne görüştüklerini öğrenebileceksiniz. Bu da olası tehlikelere karşı önlem almanızı sağlayacaktır.
Yapılan araştırmalara göre uyuşturucu kullanım yaşı 12’ye kadar indi. Bu durum gidişatın vahim olduğunu gösteriyor. Özellikle terör örgütlerinin çocukları daha çok küçük yaşlarda uyuşturucuya alıştırma yönünde hamleleri var. Eğer ki çocuğunuzun bu tür kötü alışkanlıklara karşı kendini savunamayacağını ve dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korunmasız olduğunu düşünüyorsanız bu yazılım tam da size göre. Telefonuna indirdikten sonra kolayca ortam dinleyebileceksiniz. Ayrıca konum takibi yapabileceksiniz. Böylece çocuklarınızın nerede olduklarını görebileceksiniz. Uygulama yanında pek çok farklı avantajı da getiriyor.

Önemli !
Yazılım çocuk takibi için yapılmıştır. Eş, iş ortağı, personel, arkadaş vb durumlarda kullanılmasından firmamız sorumlu değildir.

Firma Bilgileri

Telefon Takip
0 (312) 217 5255 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× Nasıl yardımcı olabilirim?