• 03122421255
,

ETKİNLİKLER

Çayyolu Gordion AVM Dans Etkinliği

Çayyolu Gordion AVM Dans Etkinliği

Çayyolu Gordion AVM Dans Etkinliği 1-29 Aralık tarihleri arasında dansın Gordion halinde buluşuyoruz! 16.00 – 16.30 – 17.00 saatlerinde gerçekleşecek dans gösterilerine herkesi bekliyoruz. DANSIN GORDİON HALİ 1 Aralık – Rock’n Roll 8 Aralık – Flamenko & Poso Doble 15 Aralık – Tango 22 Aralık – Latin Rüzgârı 29 Aralık – Vals Siz Çayyolu Etkinlik […]

Magnum Store Çayyolu Etkinliği

Magnum Store Çayyolu Etkinliği

Magnum Store Çayyolu Etkinliği Dünyaca ünlü Magnum Store 26 Kasım – 5 Ocak arası Çayyolu Gordion Alışveriş Merkezinde sizler ile buluşuyor.. Kendi Magnum dondurmasını yapmak isteyen herkesi etkinliğe bekliyoruz!

Buzdağı Su Kampanyası

Buzdağı Su Kampanyası

Buzdağı Su Kampanyamız; Çayyolu, Ümitköy, Konutkent, Koru, Mutlukent ve Ahmet Taner Kışlalı Mahallelerine her marka cam ve pc damacana değişimi ücretsiz yaptık.. Bu da yetmedi ilk siparişleriniz de Cam ve Plastik damacanın yanında 6 adet 0,5 Lt pet su hediyemiz.. Siparişlerinizi 0 (312) 244 0678 ve 0549 349 06 78 nolu telefonlarımızı arayabilirsiniz. Firma Detayı […]

Binalarda Güneş Enerjisi Kullanımı

Binalarda Güneş Enerjisi Kullanımı

Sitelerde ve Apartmanlarda Güneş Enerjisi Kullanımı Çayyolu Semt Meclisi Etkinlikler Konumuz ”Güneş Enerjisi Kullanımı” ve bu haftaki konuğumuz ise Temiz Enerji Vakfından Faruk TELEMCİOĞLU. Çayyolu ve komşu semt sakinlerimizi perşembe sohbetimize bekliyoruz 🙂 Etkinlikten Paylaşımlar: Temiz ve ucuz enerji hakkında çok değerli bilgiler veren konuğumuz Temiz Enerji Valfı’ndan  Faruk Telemcioğlu’na teşekkürler.

Dikmen Vadisinde Yeni Hayat

Dikmen Vadisinde Yeni Hayat

Çayyolu Semt Meclisi 14 Kasım Perşembe Sohbetimiz ” Vadide Yeni Hayat” Bu haftaki Perşembe sohmetimizde Taner TOPÇU ‘nun katılımı ile Dikmen Vadisi ”vadide yeni hayat” siz değerli Çayyolu semt sakinlerini bekliyoruz. görüşmek üzere… Komşularımız ile güzel bir sohbeti daha paylaştık… konuğumuz Taner Topçu‘ya teşekkürler. Haftaya görüşmek üzere.. Çayyolu Etkinlikten Fotoğraflar:

Çayyolu Ara Tatil Etkinliği

Çayyolu Ara Tatil Etkinliği

Çayyolu Gordion Avm’de Ara Tatil Etkinliği Çocuklar Ara Tatilde Gordion, sizler için yine çok güzel bir etkinlik ile karşınızda.. 16-24 Kasım tarihlerinde Paw Patrol ve Ninja Turtles ilk defa çocuklar için Gordion’da! Haydi Çocuklar Ara tatilde Gordion’da olmak gibisi yok! Ücretsiz gerçekleşecek olan etkinliğimize bütün çocuklar davetlidir.

Komşuluk

Komşuluk

Çayyolu Perşembe Sohbetleri 07 Kasım 2019 Perşembe sohbetlerimizdeki konumuz: Yaratıcı Drama etkinliği altında ”Komşuluk” olacaktır. Etkinliğimiz; Çayyolu Alacaatlı mahallesi muhtarı Hülya Erdoğan katılımlarıyla saat 19:30 – 21:00 arası olacaktır. Komşularınızı da alın gelin 🙂 görüşmek üzere.. Etkinlik Fotoğraflarımız:

Arcadium Avm Çocuk Tiyatroları

Arcadium Avm Çocuk Tiyatroları

Arcadium Avm Minik Tiyatroseverleri Bekliyor!! Minik dostlarımız için Eğlence Kasım ayında da Arcadium Çocuk Tiyatrosu’yla devam ediyor! Çocukların hayal dünyasını geliştiren tiyatro oyunları ile karşınızdayız.. Afacan Tonton, Pinokyo, Tembel Arı Vızırdak ve Nasrettin Hoca ile Eşeği Kasım ayı boyunca her pazar saat 10:45’te Arcadium Alışveriş Merkezin’de sizler ile  🎈🎭 Diğer Etkinliklerimize Çayyolu Etkinlikler den bakabilirsiniz..

İklim Krizi ve Kentler

İklim Krizi ve Kentler

31 ekim Perşembe sohbetlerindeki konumuz; Dr. Nuran Talu ile birlikte ”İklim Krizi ve Kentler” Sohbetimizin iletişim ve yer adresine buradan => Çayyolu Semt Meclisi ulaşabilirsiniz Sohbetimizden Görüntüler:

Korunmayan Kültürel Mirasımız

Korunmayan Kültürel Mirasımız

24 Ekim Perşembe Sohbetleri konumuz: ”Korunmayan Kültürel Mirasımız”  ve  Hacı Bayram Camisi ve Augustus  Tapınağı çevresini konuşup tartışmak üzre Prof. Dr. Mehmet TUNCER hocamız ile beraberiz. Sohbetimiz tabi ki her zaman olduğu yerde. Sloganımız ise; Hiçbirimiz Hepimiz Kadar Güçlü Değiliz (dinle anla düşün söyle) Adresimize buradan => Çayyolu Semt Meclisi ulaşabilirsiniz.. Sohbet Sonrası Fotoğrafımız:

× Nasıl yardımcı olabilirim?