• Alo Çayyolu LTD. ŞTİ. 0312 242 12 55
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
282 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eda Keleş
  • ADRES: Çayyolu Mah 8. Cadde No:17/4 Çankaya / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 235 2775
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Morkoc Plus + Sizin İçin Var

Morkoc Plus Halı yıkama sektöründe 11 yıldır hizmet veren firmamız bu sektörde de başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde Ankara’nın önde gelen isimlerinden bir tanesidir.
11 yıllık tecrübemiz ile halı yıkama sektöründe tek rakibimiz kendimiz olup hijyen ve temizlik esasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır. Müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir.

Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı garanti eder.

SİZLERDEN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA ÖZEL İNDİRİMLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR

Halılarınız ev yada iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır.

Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlanır steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır, tekrar santrifüjde suyu sıkılır. Ve bu aşamalardan sonra halınız ilk gün ki gibi temizlenmiş hale gelir.

Bazı Hizmetlerimiz:

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.